Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz, hogyha valaki aktívan...

Igaz, hogyha valaki aktívan dohányzik még növekvő korban, akkor megáll a növésben? 13/l

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Ami viszont eletre szolo marad, hogy a mar most elszivot cigikbol a katrany/korom a tudo legholyagocskainak a falaban marad. Ha tehat most dohanyzol nehany evig, es utana sosem akkor is 80 evesen tavozvan e vilagbol a boncolo orvos meg fogja tudni mondani, hogy cigiztel valamikor.

De a novesben nem allsz le csak az egeszsegedet karositod. De az a tied te dontesz a te felelosseged. Az eselyed nagyobb lesz tudorakra, mint egy nem dohanyzonak es a tudorak nagyon gyalazatos halalforma.

2015. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem állsz meg a növésben, csak tüdőrákos leszel. Szerinted melyik rosszabb?
2015. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azok a mérgek amiket leszívsz, igenis hatással lehetnek a fejlődésedre, növekedésre.
2015. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem cigizem, csak kíváncsi voltam. Köszönöm a válaszokat!:)
2015. szept. 11. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint agyilag mindenképp...
2015. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!