Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jófogáson árulok egy tápszert...

Jófogáson árulok egy tápszert és kaptam egy ilyen üzenetet?!

Figyelt kérdés

Nem engedi bemasolni, de egy no irt, hogy van egy 9 honapos gyereke es annak kellene, mert nincs kajajuk. Raadasul influenzas is a gyerek.

Az uzenet tele van helyesirasi hibakkal, ha ez szamit.


Egy babatapszerrol van szo, egy bontatlan es egy egyszer hasznaltrol.


Oda adjam?

Mert nem sajnalom, de ha kamu akkor inkabb a macskaimnak adom.


2017. febr. 19. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Szemét leszek de én így nem adok már senkinek.

Ha ingyen tudok adni ilyesmit akkor odaadom a védőnőnek.

2017. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ja és jelen esetben még a postaköltséget is te álld vagy egy városban laktok?
2017. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Macskának én nem adnám oda azt mert nem nekik való!Ne csinálj butaságot mert ebben van olyan ami a macskának rosszat tesz.
2017. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Macskának semmiképp, nem tudja megemészteni a tehéntej alapú készítményeket. Őszintén szólva én odaadnám, pláne mert nem nagy tételről van szó. Mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia...
2017. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor nem adom nekik, marmint a cicanak.


Vissza irtam a nonek, hogy rendben oda adom, de nem utazom vele sehova es nem allok posta koltseget, kiderul majd mit valaszol.

Igazabol magamnak vettem, mert beteg voltam es nem tudtam enni csak inni es gondoltam najd ezt iszom/eszem, csak rossz az ize.

Tehat ket olyan kiskanal hianyzik belole, a boltban 2600volt es 1000ert van fent nalam.

2017. febr. 19. 23:17
 6/21 A kérdező kommentje:
Laktozmentes, ezert gondoltam a cicaknak.
2017. febr. 19. 23:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira szegenyek, akkor a kozgyogyra kiirjak ingyen a tapszert 1 ev alatt.

Ettol fuggetlenul en odaadnam.

Szerintem jo valaszt irtal.

2017. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
ha a pénzre nincs szükséged, add a védőnőnek. Én is voltam már jófej, aztán láttam, hogy árulja, a tőlem lementett fényképpel... az mondjuk cumi meg cumisüveg volt, ingyen elvihetőnek hirdetve. Ki se derült volna lehet, de a hülye az általam készített fotóval hirdette...
2017. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
kéregetők élőhelye általában aluljárók, pályaudvarok és bevásárlóközpontok de alkalmazódási képességük nagyon jó így manapság a hirdetési oldalakon is megfigyelhetőek de megközelítésük odafigyelést igényel mert könnyen agresszívvá válnak
2017. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

En babakocsit arultam mikor egy hasonlo emberke ram irt.irta,hogy milyen szegenyek,de a parja biztosan meg tudna csinalni.(merthogy elszakadt egy bofden benne,es 5000 ert hirdettem a 3 reszes kocsit)

En megmondom oszinten nem valaszoltam.nekem gyanus volt.

Az az uzenet is teli volt hibakkal.

2017. febr. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!