Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak nekem a heppem, hogy...

Ez csak nekem a heppem, hogy a fiam alsóját nem hívom bugyinak?

Figyelt kérdés

Család, ismerősök ha öltöztetős stb. helyzetben vannak velünk, rendszersen bugyizzák a gyerek gatyáját. Én mindig kijavítom, hogy ő egy fiú és nem hord bugyit, gatyója van. A gyerek is gatyónak hívja és az is, nem lány alsót veszek rá.

Az a fej, amivel az ismerősök rám néznek, halljátok! Most komolyan nagyobb hülyeség a fiúra gatyát adni és annak hívni, mint bugyizni?


2017. febr. 22. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki úgy hívja ahogy akarja, ilyen lényegtelen kérdésekkel ne toljuk már tele az oldalt..... a normális kérdésekre, meg nem érkeznek válaszok...
2017. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Milyen gyakran öltözik a gyereked mások előtt, hogy ez ekkora probléma?
2017. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igenis tudja,hogy mit hord.most gondoljunk bele ha mondjuk később az osztálytársai elött mondja azt,hogy bugyit hord...
2017. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
47%
Nahát, tényleg milyen lényegtelen kérdés..... :)
2017. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2# viszonylag nagy családunk van és gyakran járunk egymáshoz vendégségbe. Ha pl. valaki több napra jön és a gyerek jól kijön vele, nagyon szimpatikus neki, akkor pl. van olyan, hogy nem hagyja, hogy én vagy az apja öltöztessük, hanem azt szeretné, ha vendég csinálná. Időnként nagyon rá tud kattanni a vendégekre, akkor nekik kell a kocsiba mellé ülni, az ő kezüket akarja fogni stb. De ha nem is a gyerek kattan rá, akkor pl. ha a sógornőm vagy valaki épp nálunk van és készülünk valahova, a gyerek meg hozza a ruháját, akkor nem fogom azt mondani neki, hogy menjél már ki, míg ráadom az elmenős nadrágot. Nem kell ahhoz meztelenre vetkőztetni, hogy közöljék vele, milyen "menő bugyid van!".
2017. febr. 22. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Senkit nem ismerek aki a gatyát bugyinak hívná, azt pedig nem engedném, hogy ismerős öltöztesse fel.
2017. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Viccesek a válaszok, ennyi erővel szűnjön meg az oldal, mert a kérdések 90%-ának semmi értelme, vagy a google kiadja a választ vagy úgyis kinek a pap kinek a papné.
2017. febr. 22. 14:58
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Én ebből nem csinálok ügyet. Vannak fiaim és lányom is. Van amikor azt mondom a fiamnak vegyél fel bugyit van amikor azt hogy alsógatyót. Ő tudja mi micsoda sőt valamikor mondja inkább boxert vesz.
2017. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként ha beírod a keresőbe hogy fiú bugyi sok webáruházban így találod meg.
2017. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Fiúnak szerintem tényleg nem kellene bugyinak hívni az also nemut.

Alsógatya/boxer/alsó aztán kész.

2017. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!