Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van értelme a szülés után...

Van értelme a szülés után hasleszorító bugyinak vagy pántnak? Melyiket érdemesebb beszerezni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Császár után javasolják, egyébként egy normál szülés után idővel teljesen visszamegy a has. Nem kell türelmetlenkedni, ha szoptatsz, hamarabb. Én egyik gyereknél sem hordtam, visszament. Nézd meg az árakat és döntsd el, neked szükséged van-e rá.
2007. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én 4 hónapja szültem, simán. Úgyahogy visszahúzódott a hasam, még nem teljesen, nem kockás mint terhesség előtt, de szerintem már csak edzéssel lesz a régi.

Nem használtam leszortót. Teljesen egyénfüggő, hogy mennyi idő alatt megy le. Én naponta mértem és 1-2 centinként szépen ment le.

A lényeg, hogy szülés után a kicsibehn gyönyörködj, ne magadban, az majd alakul magától. :)))


Gratula a babához.

Egy 16 hetes kicsilány anyukája.

2007. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasleszorító bugyit, fűzőt, egyéb ilyen cuccot hordasz, akkor pont az ellenkezőjét éred el, mint amit akarsz. A hasfal annál gyorsabban jön rendbe, minél többet dolgozik az izom. Ha hasszorítót viselsz, akkor az izom munkáját átveszi a bugyi, így a természetes izomfeszülés sem érvényesülhet.
2007. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én az orvosomra hallgattam és nem vettem,meg is bántam.Tök lógós maradt a hasam-császáros voltam!Máig bánom,mert inkább annyit áldozok rá,de tudom az esélyt megadtam-tornázni hetekig nem tudtam,utána meg a fáradtságtól-előtte meg a fájdalomtól és mikor már tudtam volna késő volt...szval én ajánlanám...most második babával sztem inkább beruházok rá.Hátha segít és nem lesz rosszabb..
2010. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!