Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak nekem a heppem, hogy...

Ez csak nekem a heppem, hogy a fiam alsóját nem hívom bugyinak?

Figyelt kérdés

Család, ismerősök ha öltöztetős stb. helyzetben vannak velünk, rendszersen bugyizzák a gyerek gatyáját. Én mindig kijavítom, hogy ő egy fiú és nem hord bugyit, gatyója van. A gyerek is gatyónak hívja és az is, nem lány alsót veszek rá.

Az a fej, amivel az ismerősök rám néznek, halljátok! Most komolyan nagyobb hülyeség a fiúra gatyát adni és annak hívni, mint bugyizni?


2017. febr. 22. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem hívom bugyinak, de gatyónak sem, mert nem becézgetem.

gatya, alsó, boxer (ha az)

2017. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Bugyija a Lányomnak és nekem van,a Fiaimnak és a Férjemnek alsógatyája.
2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%
A fiú lábára húzott anyagdarabot minek hívod? Hátha annak is van valami speckó neve. Taníts kérlek.
2017. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Hiába hülyézitek a kérdezőt, én is gyakran hallom, hogy bugyinak hívják a fiú alsót, és én sem értem. Mondjuk engem nem zavar, de miért kell bugyizni? A pulcsira se mondod, hogy póló... :/


Szóval nem idegesítő, csak érthetetlen butaság (számomra). Amúgy szerintem azért hívják így, mert elég hasonlóak egymáshoz, a kisgatya meg a lánykabugyi, és ráhúznak egy egységes nevet. Jobb ötletem nincs.

2017. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Ket lany utan szuletett fiam. Most nyolc eves.

Neha veletlenul eltevesztem, es kozlom a fiammal, hogy valasszon egy bugyit. Minden alkalommal kijavit, hogy neki alsogatyaja van.

2017. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk anyám mondta mindig öcsémnek, hogy húzzon bugyit :D Ugye én születtem előbb, mint lány, ezt szokta meg. De nekem is fura, amikor a fiúk alsónadrágját valaki lebugyizza, hiszen az nem az. Nem tudom, aki a fia gatyáját bugyinak hívja, annak a férje is bugyit hord?
2017. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi sem hívjuk bugyinak a fiunk alsónadrágját, hiszen nem az.
2017. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Énsimán bugyinak hivom. Persze már tudja a fiam, hogy az alsógatya. Én mégis igy hivom, mert nekem igy tetszik és kész :-)
2017. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!