Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 évesen gyerek mennyire...

18 évesen gyerek mennyire lesz nehéz és ha egyedül maradok vele?

Figyelt kérdés

18 lennék mire megszületne.

A szüleimmel nem igazán jövök ki azt akarják hogy minél előbb menjek el innen úgy hogy a gyerekkel nem maradhatnék is.

Végzettségem nincs, igazából semmim nincs.

Az apának tudom nagyon rossz helyzet de családja van vagyis van egy gyereke meg egy elletarsa.

Eleve úgy indultunk hogy otthagyja csak én úgy vettem észre fel hogy én utána otthagyom.

Ha megtudná hogy terhes vagyok egyből otthsyná őket mert tudná hogy biztos helye van mellettem, de nem tudom hogy ez így milyen dolog lenne.

Abszolút nem tudom hogy mit csináljak....Ha utána otthagy engem nem tudnék hova menni egy gyerekkel.

Nagyon nehéz lesz ilyen fiatalon ez az egesz ??


2017. febr. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne az apának biztos helye melletted, ha nincs senkid és semmid?


Azt tudom tanácsolni, hogy beszélgess el egy megbízható, felnőtt rokonoddal, nincs valami normális nagynénéd, akárkid?


És keresd meg a védőnőt, akihez lakhely szerint tartozol, tőle is érdeklődj a lehetőségeid felől. Ne félj, semmi olyat nem mondhatsz neki, amit még nem hallott. Őt akkor is meg kell keresned, ha megtartod a babát, és akkor is, ha esetleg másban gondolkodsz. Akár örökbeadás...


Mindenképp nehéz lesz, de most van előtted egy út, amit végéig kell járni. Legyél minél józanabb, megfontoltabb, erősebb, sajnos nem marad más hátra, mint tanulni a hibákból, amit elkövettél, és hallgatni egy nálad bölcsebb jótanácsaira.

Pl. ha azt mondják, tanulj, képezd magad, hogy legyen valami jövőképed, akkor hajrá, legyen benned egy kis becsvágy...

2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A biztos helyet arra írtam hogy úgy nem hagyom el egy gyerekkel.
2017. febr. 26. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen nagyon nehéz lesz!

Azt azért ne Varrò dd készpénznek h otthagyja a családját!

Sőt ha így is lesz, már számolgatsz arra h melletted us lesz valakije, azt is felcsinálja és otthagy titeket.

Szóval úgy indulj neki, és úgy mérlegeld a helyzetet h egyedül vagy a nagyvilágban!!!

2017. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom egy rokonom sincs senki akivel jóba vagyok tudom hogy engem is otthagyna utána pedig tudja hogy nekem senkim sincs az élettársa tud hova menni én nem tudnék
2017. febr. 26. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok abortusz párti, de én most mégis az mellett voksolnék.

18 évesen egy anyaotthonban kezdeti az életet, nem túl jó kilátások

2017. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Na itt a következő naív liba!

Minek keféltek ti egyáltalán?? Direkt csináltatjátok halomra a kölyköket a semmibe???

Fogjátok már fel,hogy nem buli! Akkorát fogtok esni pofára,hogy csak na!

2017. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs eleg ferfi a vilagon? Pont egy csalados kell?
2017. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon nehez lesz, szerinted.?? egy gyerek a semmire, se iskolad,se munkad,a csaladod se all melletted,sehova nem tudnal menni, van egy csavod aki ideig oraig van veled..megis szerinted mennyire lesz nehez, egy anyaotthonban 18evesen.?
2017. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Könnyű nem lesz, az biztos.


Rögtön keresnék egy jó anyaotthont, hogy biztos helyem legyen.

Az apa rendezze saját maga a helyzetét, nem számítanék rá. Majd kiderül.


Nem a fiatalságod miatt nehéz a helyzeted, az inkább csak előny lehet, mert több energiád, erőd, reményed van a helyzeted jobbra fordítására.

2017. márc. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyaotthon és a biztos hely az nekem valahogy két külön fogalom...
2017. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!