Ez mitol van? 18/L

Figyelt kérdés
2-3 hete lefekudtunk baratommal, gumi nelkul, gyogyszer nelkul. Elotte is volt par ilyen alkalom, de az utolso utan kellett volna megjojjon 2 het mulva. 1 es fel het mulva megjott, elobb mint kellett volna (amiota szexualis eletet elek azota vagy kesik vagy elobb jon meg) es 6 nap helyett 4 napig tartott, es eleg keves mennyisegben. Aztan ra 2 napra megint gorcsolni kezdtem es rendesen meg volt, tobb mennyisegben. Ez mit jelenthet?

2017. febr. 27. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megtapadás utána spontán vetélés. Lehet hormonzavar. Lehet ciszta.

Orvos tudna többet mondani.

Miért nem védekeztek???? (Megszakítás nem az)

2017. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy előbb-utóbb terhes leszel, mert eszetlenül csináljátok és akkor majd itt fogsz nyafogni, hogy fáj-e az abortusz és milyen gyorsan épülsz fel belőle. Istenem...
2017. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Elkepzelheto hogy koraterhesseg es veteles.

Ezek szerint extra konnyen teherbe esel szoval vedekezzetek!! Legkozelebb lehet nem megy el magatol hanem mehetsz abortuszra...azt akarod?

2017. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elitelem az abortuszt:)))) szoval ezzel nekem ne gyertek, hogy mennek abortuszra, koszi.
2017. febr. 27. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem rosszból mondjuk h védekezzetek. Eddigiekből az jött le, hogy a többiek sem támogatják. Annyi itt az abortuszos kérdés...és annyi fiatal szexel felelőtlenül ...sajnos utána kioltva a kis magzat életét. Örülök, hogy ab ellenes vagy...de akkor is. Legyetek felelősek.

Minden jót.

Ja és egy orvoshoz majd menj el.

2017. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!