Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves fiúnak már felnőtt...

9 éves fiúnak már felnőtt rollert kéne venni?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekelte a rollerezés, múltkor a Decathlonban próbálta ki, azóta rágja a fülem érte :) Csak azt nem tudom, hogy amit ő kipróbált, az gyerek, vagy felnőtt roller volt-e.
2017. márc. 1. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mekkora a gyerek. Mert a neveltfiam aki 9éves akkora mint a 7éves (átlagos méretű) fiam. A 9éves az osztályában a legkisebb,több mint egy fejjel alacsonyabb náluk.
2017. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a gyerek?
2017. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad, hogy mekkora a gyerek, de a legjobb az, ha egyutt elmentek olyan aruhazba, ahol ki lehet probalni a rollereket es ott megnezitek, hogy melyik meret idealis neki.


Az en fiam csak 8 eves mult, de nagy gyerek, kozel 140 cm. Szeret rollerezni, de tavaly osszel mar a sajatjaval mar csak szenvedett, alacsony volt neki a kormany, hiaba emeltuk fel maxra.

Az en rolleremmel (normal felnott meret) viszont siman ment. Leengedtuk a kormanyt, hogy jo legyen.

2017. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg nem írtam a magasságát :) Hát, most fejből meg nem tudom mondani, de olyan 130 cm körül, ha jól rémlik. Ha hazajön délután, megmérem :)
2017. márc. 2. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég picike még. Lehet kapni 125-170cmig rollert a dechatlonba. Az jó az 5,5 évesemnek a legalacsonyabbra állítca. Ő is 130 cm.
2017. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!