Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magas ember honnan kerítsen...

Magas ember honnan kerítsen magának rollert? :' (

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, felgyorsítom a gyalogosságom, és veszek egy rollert, hogy suhanjak, mint a friss tavaszi szellő szerte az utakon. Mivel 196 centi magas vagyok, legalább 100 centis kormánymagasságú kéne, hogy ne görnyedjek konstans, de ilyent eddig két helyen láttam csak. Az egyiket megrendeltem még augusztusban, szólak, hogy kicsit késni fog, azóta is késik, februárban rájukírtam, hogy mivan (mert télen elfelejtődött), aszondták március második felében jön egy nagy szállítmány. Hát nem jött. A bolt (shopping-all.eu) kínálatában meg már meg is szűnt a termék. Szóval nyaljanak sót. De persze leakciózták a nemlétező rollereiket... 21ezerből megúsztam volna. Most van egy, majdnem 25ezerért.

A másik a Decathlonban volt egy Oxelo, 27ezer, amit drágának tartottunk. Máshol max 99 centiset láttam, ami nagyon határeset, de inkább alatta, és kipróbálás nélkül nem merem megvenni.


Szóval ki tud segíteni? :'(



2013. ápr. 18. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!