Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pharmatex kúp mennyire biztons...

Pharmatex kúp mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
A leírások szerint sokan estek mellette teherbe.

2017. márc. 5. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eeredetileg egy kiegészítő módszer volt a presszárium mellé, én úgy tudom. Önmagában nem valami biztonságos. Legalább a termékeny napokon érdemes lenne kerülni az önmagában való használatát.
2017. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Legalábbis az én tapasztalatom sajnos ez volt.
2017. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 6. 05:03
 4/7 A kérdező kommentje:
A párommal ezzel védekeztünk. Enyhén émelygek a teszt egyenlőre negatív. 5 nap múlva kell megjönnie. Nem várt baba 40 évesen érdekes....
2017. márc. 6. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél éve használjuk, nekünk működik. Igaz, mi hamarosan amúgy is szeretnénk következő babát, nem tragédia, ha előbb jön esetleg.
2017. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én megszakítással kombinálom.
2017. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak is kizárólag valamivel (megszakítás, stb.) kombinálva alkalmazható biztonságosan.Most izgulhatok.
2017. márc. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!