Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt aki már nem magzatként...

Van itt aki már nem magzatként vesztette el a gyermekét?

Figyelt kérdés
olyan aki esetleg csecsemőként vagy kisgyermekként veszítette el? Tudtatok idővel újabb gyermeket vállalni? ha igen, mennyi idővel? ha nem, nem is tervezitek későbbre sem. Vonatkozik arra is akinek van élő gyermeke és olyanra is akinek nincs.
2017. márc. 6. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem éltem át ilyet, de van több ismerősöm is, akik sajnos igen. Ketten korán érkező babát veszítettek el több-kevesebbsebb küzdelem után (1 hét és 8 hét), illetve van olyan is, akine 2 évesen nem ébredt fel reggel a kislánya :'(

Egyiknél sincs azóta újabb gyermek (ikerbaba, 2. és 3. gyermekek voltak), és ketten sajnos bele is rokkantak a dologba :(

2017. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben olyan volt, hogy a srác 20 évesen elment motorozni és balesetben meghalt.


Egyébként az ismerősi körömben nem volt ilyen. Kórházban dolgozom és amikor nézegetjük az éppen bent fekvőek listáját néha szokott olyan lenni hogy xy elhunyt magzata. 2008 és 2016 közt ez összesen 27 újszülött egyébként. Szerencsére nem gyakori.

2017. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!