Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm 1 hónapja vesztette...

Barátnőm 1 hónapja vesztette el a szüzességét (? )

Figyelt kérdés
Azóta 5 nappal korábban jött meg neki, és most ez az 5 napos dolog késik, már meg kellett volna jönnie neki de a régi időszakhoz képest még nincs semmi gond viszont az új szerint még már gáz van. Azt mondta hogy neki mindig napra pontos volt eddig de azóta borult fel. Azt mondta hogy a mellei ugyanúgy fájnak és a hasa is ugyanúgy fáj mint menstruáció előtt. Akkor lehet arról szó hogy terhes?

2015. dec. 27. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Az első együttlét után átrendeződött a ciklusom. Előtte napra pontos 28 nap volt. Az első alkalom után késett kb 1 hetet, aztán az azt követőtől kezdve napra pontos 30 volt.


Persze nem árt egy teszt, de nekem pl. így alakult utána a menstruációm.

2015. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Biztos csak a hormonháztatása borult fel. Az első szex után ez elő szokott fordulni: van akinek késik, és van akinek hamarabb megjön. Meg fog jönni neki, ne aggódjatok!
2015. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, akkor mondjuk lehet terhes, mert ezt nem írtad...
2015. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig volt ovszer es egyszer nem mentem el benne, viszont legutolso alkalommal kivancsiak voltunk milyen anelkul, nem tudom mennyit szamit de mielott ovszer nelkul beraktam zsepkendovel at toroltuk az egeszet es meg a hugycso belsejet is egy kicsit mert egy ugye a legvegen szet lehet egy kicsit huzni es es annyi volt hogy beraktam es kivettem. Teljesen csont szarazra toroltuk az egeszet, vagy ez lenyegtelen?
2015. dec. 27. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
-.-
2015. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lényegtelen. Az előváladék folyamatosan ürül szexuális izgalom hatására. Azaz ha felállt a pöcök, hiába törlöd "tisztára", mert rögtön újra ott van. Nem érzed, átlátszó, s miután bent jártál, már nem tudod megkülönböztetni a kislány nedvétől (ha pedig ő csontszáraz volt, akkor egy erőszaktevő vagy).


Terhesség esetén pedig a korai időszakban PONT ugyanazt érzi a nő, mintha mindjárt megjönne neki.

2015. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!