Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik BrainBox -ot ajánlanáto...

Melyik BrainBox -ot ajánlanátok 3 ill 4-5 éves kisfiú testvérpárnak?

Figyelt kérdés

A Farmosat megkaptunk nagyon korán, még 3 sem volt a nagy. akkoriban nem kötötte le, most elővettük (4,5 éves) és rákapott. Felnéztem a netre és nagyon sokféle van, nehéz a választás - kinek melyik jött be? ABC /Közlekedés/ első képeim/ matematika kicsiknek/környezetismeret...stb


Van öcsije is (3 éves) érdemes lenne a kezdőkből venni neki pl.: első számok/belük/színek/állatok?

A kisebbik fiam már igazából ismeri a színeket, számolni is tud 5ig biztosan - akkor lehet hogy ezek már feleslegesek lennének? A Farmosat már ő is nézegeti.


Egyenlőre még nem élesben játszunk (homokóra és dobókocka nem kerül elő) csak kapnak 1-1 kártyát azt megnézik majd megfordítjuk és a kérdéseket felolvasom és válaszolnak.


Sajnos nem igen láttam élőben még senkinél sem, csak a farmosat ismerjük, így nehéz választani, mert a boltban is csak annyit láthatok, mint a neten...

Hálás lennék, ha valaki írna saját tapasztalatokat.

Előre is köszönjük.



#Brain Box
2017. márc. 8. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Közlekedéseset vettem unokaöcsémnek, azt nagyon szeretik. Ők is így játszák, mint ti. Nekem már nagyobbak a gyerekeim, szeretik a nagyobbaknak valókat.
2017. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az Első képeink vannak meg, nem volt mèg 3 èves, amikor kapta, de az elejétől a szabályokat követve jàtszunk. Ő dupla ideig nézheti a kèpet.

Engem az érdekelne, hogy milyen kèpek vannak a témak szerintiben? A farmosban például csak állatos, farmmal kapcsolatos képek vannak? Gondolkoztam én is, hogy veszek egy másikat, de nem tudom érdemes-e ha csak ugyan olyan.. más képekkel vagy ad más információt is? Az első képeink-ben vannak állatos, tájképek, olyan amin emberek csinálnak valamit, csak tárgyak, autók, élelmiszerek, szerszámok, szóval elég változatos. Két év alatt se hiszem, hogy mindet megnéztük volna már.

2017. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A farmos is változatos


vannak állatok pl.:állatok gondozása,macska, madár, szamár, birka, szarvasmarha, pulyka, házityúkok,juhászkutya, erdei állatok, kecskék, libák, disznók, pónik, kacsák, lovak és különlegesebb állatok pl.. strucc, láma...stb


vannak járművek pl.: traktor, kombájn


vannak épületek, helyszínek pl.: pajta, istálló, parasztház, tó, állatsimogató, termelői piac, kert, farm a városban


vannak mesterségek pl.: patkolókovács, nyerges, állatorvos


vannak zöldségek gyümölcsök: növények gondozása, alma, gyökérzöldségek, bogyós gyümölcsök, bab és borsó, gyümölcsök, árpa, zab, káposztafélék, kukorica, saláta, napraforgó, burgonya


termelői termékek pl.: méz, búzából, erdészetből, gyapjú, tej, tejtermék, tojások


évszakok, napszakok: a farm télen/nyáron/ősszel/télen/tavasszal/éjszaka


talán le is írtam az összes kártya címét ill még egy madárijesztős is van :-)


esetleg más is írna címeket? Az nekem is nagy segítség lenne a választásban.


Én jópofa ismeretterjesztőnek találom az csak egy plusz ráadás hogy memóriajátékként is tökéletes, de első körben beszélgetéshez is frappáns, nálam a fiuk jobban élvezik azt hogy kihúznak egy kártyát és beszélünk róla, mint sem egy könyvből olvasnám el ugyanezt, persze a mesekönyv vagy diavetítő olvasás más dolog, itt azért játékosan de tanulás folyik, sok plusz információt kap a gyermek a mesében ilyenek nem feltétlen jelennek meg.

2017. márc. 9. 15:41
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, én is erre lennék kíváncsi emiatt írtam ki a kérdést hogy melyik dobozban mi van - te is írnál listát az első képesről?


Előre is köszönjük.


(bár már nagy vonalakban már említettél róla 1-2 dolgot).

2017. márc. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!