Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb játék 3 és 5...

Melyik a legjobb játék 3 és 5 éves kisfiú testvérpárnak? Zingo a bingó, Dobble, Kajacsata, Halli Galli, Kapj el ha tudsz, Uno junior? Esetleg a BrainBox ill Lotti Karotti is jó?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a dobbleból van kicsiknek is változat, és a halli galliból is. Érdemes azokkal kezdeni, vagy mehet egyből a sima?


Jókat hallottam ezekről, de ennyi mindent nem szeretnék megvenni, meg azért eléggé hasonlóak is a leírások alapján (ill azért az utolsó kettő más jellegű).

Örömmel vennék minden hozzászólást, ki melyiket javasolja, melyik éri meg az árát, kinek mi vállt be?


Előre is köszönöm



2017. márc. 9. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Splatto.
2017. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játékboltosként szerintem a dobble fantasztikus, a lotti karotti, uno kicsit unalmas, ami nagyon szórakoztato az ėhes vizilovak, brainbox inkább fejlesztő
2017. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak jelölöm :)
2017. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Zingo nagyon bejött.
2017. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Zingo-t szereti az 5 éves kislányom az óvodában. A Kajacsata hasonló játék, de egy ismerősünk szerint az a jobb. Nekünk van és nagyon sokszor előkerült 3 éves korától, szóval mindkettőjüknek jó lehet.

Dobble Jr. szintén van, de ha nem a lányom a gyorsabb, akkor baj van. Nagyon jó, de a 3 èves nem hiszem, hogy tudna vele játszani.

Uno Jr-t nagyon szeretjük, nem unalmas- sokszor előkerül nálunk.

A lotti karotti is nagyon jó, az első társasjátékunk ez volt. Öt évesnek már nem biztos, hogy megvenném, mondjuk előkerül még nèha egy egy játszmára.

Az Éhes vízilovak, amit előttem ajánlottak - ha ez a golyókapkodós játék - ez nem jött be, párszor megcsapkodtuk és csak porosodik.

BrainBox, szintén szuper -bár ritkábban kerül elő, de nagyon jó fejlesztő.


Amit a listádról ajánlanék, hogy ne hagyd ki: Dobble, Uno, BrainBox

2017. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Uno junior, lotti karotti, kigyós- létrás játék, nálunk nagyon bejöttek.

Az Uno megunhatatlan, de a fekete Péter is jó.

4,6 évesek a gyerekeink, és sok társasunk van. Általában előveszünk egyet, amivel 1 hétig sokszor játszunk, megunják, aztán másikkal, azt is, és így tovább.

Az Unot viszont sosem unják meg:)

2017. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!