Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt már méhen kívüli...

Akinek volt már méhen kívüli terhessége, mik voltak a tűnetek?

Figyelt kérdés

Negyedikére nem vártam, nem os kött meg. Volt az nap egy nagyon halvány tesztem, két nap múlva egy erősebb amin már nem kellett keresni de azért nem üvöltött a tesztről. Azóta nem néztem. Ma voltam az orvosnál. Nem látott semmit de volt a petefészeknél olyan képlet amiről nem

tudta eldönteni mi is lehet. Most vérvétel, csütörtökön újabb vérvétel. A hasam nyjén görcsölhet, és a derekam is fájdogál mintha meg akarna jönni de ennyi a tünetem, amik magnéziumra meg is szűnek. Készüljek fel a méhen kívülire?


2017. márc. 13. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy méhen kívüli lenne, mert akkor nem enyhe, "mindjárt megjön" érzésed lenne.


Erős, szúró alhasi fájdalommal, napok óta tartó aluszékonysággal, hangulatingadozással, végbélfájdalommal, és ájulás gyakori érzésével jár.

2017. márc. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jár minden esetben fájdalommal a méhen kívüli, kicsit barnáztam viszont. Pont ilyen mindjárt megjön érzésem volt. 2x-3x is megvizsgáltak, mire megtalálták, hogy hol van. Nekem a petevezetőben volt.
2017. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!