Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha két percre szaladtok be a...

Ha két percre szaladtok be a boltba, kocsiba hagyjátok a gyereket?

Figyelt kérdés
2.5 éves és 6 hónaposrol van szó...mindkettő becsatolva, kocso bezárva és nyilván nem 40 fokban...persze tudom keletkezhet sor is, de ez kicsi bolt, ha nagy a sor ki tudok jönni azonnal.
2017. márc. 21. 05:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Soha, semmilyen körülmények között nem hagynám kint a gyerekeimet. 3 éves a nagy, 4 hónapos a kicsi.
2017. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
82%
Én sem. Inkább legyenek mellettem.
2017. márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
48%

En bent szoktam, van egy pekseg, az ajtaja 1,5 meterre van a parkolotol, tele uveg kirakat...integetni szoktak amig varok (kb 2 perc)

Illetve egy kisbolt, ott is rajuk latok.

4 eves a nagy, a kicsi 11 honapos,mar gyerekulesben ul,de nem all stabilan a boltban.

Igyekszem elotte vasarolni,mielott felveszem oket,de kenyer vagy tej általaban kell.


Videki kozepes varos, kis forgalmu helyekre jarunk igy..

2017. márc. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
57%

Nem leszek népszerű, de igen. Másfél éves a Kicsi, és ha intézkedés napom van, segítség nem lévén, van,hogy egy délelőtt 5x is kiveszem-beteszem a kocsiba. Annyira ő sem díjazza a "rángatást". Ilyenkor,ha mondjuk csak két kifliért kell a kisboltba beugrani, akkor nem viszem be. Bár én úgy szoktam,hogy megnézem,hogy van-e sok a kasszánál. Ha vannak előttem, akkor fordulok is ki. Ha nincsenek akkor gyorsan megveszem mondjuk a kiflit. Ahogy a patikába sem viszem be. Az ajtótól két méterre van a parkoló, rá is látok a gyerekre is.

Múltkor direkt lemértem, kb. 2 perc volt mindennel együtt, hogy beszaladtam a tápszerért. Nála, az ülésben és a kezében nincs semmit, ami veszélyes lehetne. Az ablakot elől mindig leengedik egy pár centire, és természetesen bezárom az autót.

Ha belegondolunk azért jó percet mondjuk itthon is egyedül van, amíg mondjuk wc-zek, vagy kimegyek a postáshoz stb. És itthon jóval több a kütyü, meg a kacat, ami esetleg veszélyforrás lehetne.

2017. márc. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Vasaroljatok be hétvégén, hagyd a gyerekeket a nagymamara, rendelj házhoz, ha nincs kedved őket a boka vinni, de ne hagyd a kocsiban, hiszen bármi történhet
2017. márc. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
65%
Nem!
2017. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Nem lehet olyan fontos az a 2 perces boltba beugrás,hogy a kocsiba hagyjam őket. Igen,ki-be kell ráncigálni őket,de hát nyilván tudtátok,hogy gyerekkel az élet az ilyen.

Ettől a "rálátok" dumától meg nem lennék nyugodt,én is rálátok a kocsira nagyon sok helyen,mégsem hagynám őket kint. Az otthoni terep más,ott leköti a játék arra a pár percre míg wczel.

Még a végén jönne valami buzgómócsing és fotózgatná az egyedül hagyott gyerekeket,aztán rakná fel a fbra,hogy milyen anya az ilyen...

2017. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
53%

Nem. A ferjemmel es a harom gyerekkel munka utan vagy szombaton jarunk vasarolni.

A reggeli peksutemenyt munka elott vesszuk.

2017. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2017. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
58%

Soha. Akármi történhet: beleszaladhat a kocsiba egy részeg, amiben a gyereke ülnek, ellophatják az autót (hiába látod, két szemvillanás feltörni egy zárat és már viszik is, mire kiérsz), megijedhetnek akármitől, félrenyelhetnek, kaphatnak egy allergiás rohamot életükben először stb.


Mindezt egy boltért? Soha.

2017. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!