Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közterületen parkolók ti benn...

Közterületen parkolók ti benn hagyjátok a gyerekülést a kocsiban?

Figyelt kérdés
Milyen árkategoria az ülésetek?

#Parkoláy
2015. júl. 25. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Miért ne hagynám benne? Mindenhová magunkkal kéne cipelni?

Ha valaki fel akarja törni a kocsit, megteszi úgy is, nem kell hozzá gyerekülésnek benne lenni.

Amúgy nem egy hú, de milyen drága gyerekülésünk van, de ha éppen 100.000 Ft-ba is kerülne, akkor sem cipelném magammal.

Akkor felesleges bárhová is autóval közlekedni és vinnie az embernek magával a gyereket.

Akkor fel kell ülni a buszra, vonatra és nincs ilyen gond.:)

2015. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Bedobom a csomagtartóba a többi értékesebb dologgal együtt.
2015. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy gondolja, hogy ha éjszaka ott parkolsz , mert nincs garázs, udvar, stb és kint áll a kocsi az utcán.

Mi nem vesszük ki.

2015. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi bent hagyjuk. Az egyik autónkban egy 20ezres, a másikban egy 50 ezres van. De a tesómék mindig ki-berakják, elrakják a csomagtartóba. Nem vmi márkás ülésük van.

Sztem ha fel akarják törni a kocsit, megteszik bármiért. Inkább a környéktől függ. Én megörülnék ha mindig pakolgatni kéne. Főleg ha én nőlétemre egyedül megyek vhová a gyerekkel, meg sem tudnám ezt oldani.

2015. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vettük ki, eddig eszünkbe se jutott. Nem szeretnék minden indulást azzal kezdeni, hogy bekötögetem hátra a három gyerekülést.
2015. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan nincs autónk, de ha lenne bent hagynám. Az összes környéken lakó is bent hagyja. A férjem jegyezte meg (rendőr), hogy csoda, hogy még nem törték fel érte az autókat, annak ellenére, hogy már több autóról is szereltek le éjjel kerekeket felnivel együtt, illetve katalizátort a benne lévő nemesfémek miatt.
2015. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
*megőrülnék (4es)
2015. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szomoru, hogy el kell gondolkozni azon, hogy vajon ki kell-e venni mindig, vagy benne merje hagyni az ember :(
2015. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nincs lehetőségem, sem energiàm kipakolni. Az ülés 50 ezer, a kocsi jó indulattal 250.000, màr feltörték egyszer, akkor a babakocsit lovasìtottàk meg. Azóta riasztós az autó.
2015. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Benne hagyjuk, egy időben Bp belvárosban laktunk és minden éjjel közterületen parkoltunk, sosem törték fel miatta a kocsit, pedig még riasztó sem volt benne. Maga a kocsi nem értékes, az ülés kb. 40 000 Ft volt.
2015. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!