Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érintett először kelleme...

Mikor érintett először kellemetlenül, hogy sose lesz ugyanolyan az életed?

Figyelt kérdés
Nekem a pozitív teszt öröm volt, a mellfeszülést stb. se éltem meg kellemetlenül. Szóval egész addig a felhőkön jártam, míg egy téli estén úgy nem voltam vele, hogy kinyitottam a hűtőt, ott figyelt a camambert, úú camambertes kenyér almával.. ja camambertet nem lehet. Mindegy csinálok tonhal saláltát. Ja abban állítólag higany lehet felhalmozódva, nem ajánlják. Mindegy, itt ez a carling imádom az almásat. Ja alkohol, nem lehet. De meginnám az energia italt, de azt se lehet. Bevágtam a hűtőajtót, mondom akkor belefekszek egy kád forró vízbe, azt annyira imádom, hideg időben mikor alig bírok belemászni, annyira forró. Ja azt se lehet. Egy jó órán keresztül nagyon csúnya dolgokat gondoltam meg azt, hogy remélem legalább fiú és nem jár majd ilyen szarul, mint én. :D
2017. márc. 25. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát figyi... nem akarlak letörni, de még csak alig vagy terhes... Majd az igazán szar az lesz, amikor rájössz, hogy 10 éve nem csináltál spontán programot, mert bárhová el akarsz menni, minimum a férjeddel egyeztetni kell, de ha peched van akkor még a 2 nagymamával is...

Amúgy meg nyugodtan egyél camambert-t és tonhalat is, és egy deci fogalmam sincs, mi az, de alkoholos izétől se lesz bajod.

kellemes babavárást! :)

2017. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát, kb ezt akartam, amit az első, csak kevésbé szofisztikáltan (kb a mikor tűnt fel, hogy terhesség elvette a józan eszed...)
2017. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem már mindegy, hogy lehetett volna vagy sem ilyeneket enni, én erre csak visszaemlékszem, hogy ez volt az első alkalom mikor leesett, hogy ebből nincs kiút és bizony egy rakás dolog SZAR. Mindegy, hogy nem illik kimondani. A mai napig így van, én vagyok a családban a renitens anyuka, aki nem csak félmosollyal az arcán mondja, hogy milyen csoda gyerekkel az élet, hanem azt is megmondom, hogy mennyi gázos dologgal jár ez az egész, amellet, hogy nyilván szereti az ember, meg jó így meg stb. de tény, amit pl. az első is írt, meg mikor a budira sem tudtam nyugodtan beülni.. :D


Emlékszem egyik barátnőmnek a többi gyerekes barátnője mondta, hogy élete legszebb időszaka lesz a babázás stb. aztán mikor megszült, és pár hét múlva mentek látogatóba szegény ki is akadt nekik, úgy röhögtem mikor elmesélték, hogy ilyeneket mondott, hogy "legszebb időszaka, mi? Hogy a picsäm úgy szét van menve még mindig, hogy csak úszógumin tudok ülni, vagy fejek, vagy szoptatok, vagy csak folyik a tej, három óránál többet nem aludtdam egyhuzamban, csomókban hullik a hajam és nektek ez a legszebb??" :D

2017. márc. 25. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Semmikor. És ez most lehet, hogy neked hihetetlen lesz, de igenis van, aki csodaként éli meg ezt az egészet, többek között én is. És nem azért mondom ezt, mert így illik, hanem mert így érzek. Életem legszebb időszaka 5 éve folyamatosan.
2017. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nehez.

Ez a legnehezebb, de a legszebb dolog az eletbem.

Es hidd el, elfelejted hamar, hogy 9 honapig nem ettel Camambert sajtot ( anyukam 70 eves es meg sosem evett ) , viszont mikor eloszor radmosolyog, vagy mondja, hogy anya, vagy valaki megbanzitta es CSAK TE tudod megvigasztalni, ahogy radnez, ahogy feltetel nelkul szeret es bizik benned, az mindenert karpotol majd.

2017. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Mikor pozitív lett a teszt
2017. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Csak 1 dologrol kellet lemondjak mikor fiamat vártam az a tatárbifsztek,de 15 éve nem etem de nem hiányzik.
2017. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a leggyötrőbb az volt, hogy szinte soha nem volt időm natur csak örülni, nézni a pocakot, barátkozni a bent lakoval, mert MINDIG pattogni kellett valamit intézni, előkészülni, informálodni, amikor időm lett volna, meg a rokonok zaklattak, volt aki rámvágta a telot mert legyengulve derékfájva végre kicsit magamban akartam lenni! Szoval kaptam a lelki gyotreseket is zebrán rámdudáltak hogy haladjak már(nyomta a baba a hugyhojagot igy ovatosabban mentem)

Meg stb

2017. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Én sokáig nem akartam gyereket. Majd nehéz, problémás terhesség után megszületett a kislányunk. Sose éltem rózsaszín ködben, hogy minden egyszerű lesz. Előtte sokat utaztunk, kirándultunk, mozi, étterem, stb. Most 16 hónapos a lányunk és újra elkezdünk gyakrabban utazni, persze más körülményekkel. Mi nagyon élvezzük. Mindent újra felfedezni a világból, az ő szemén keresztül nézve. Nézőpont és alkalmazkodás kérdése. Nekem nem hiányzik a régi életem, a mostani sokkal tartalmasabb.
2017. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nagy zsákutca ez, amibe belementél.

Igen semmi nem lesz olyan, mint előtte. De basszus, ezt akartuk, hogy ne olyan legyen! Különben nem lenne ő, és minden olyan lenne...

Én is éreztem ezt az első babával, és sokára tudtam csak igazán elégedett és boldog lenni az új életemben.

Most negyedére, és utoljára minden percét élvezem ennek, hogy ilyen pici, hogy itt van velünk, hogy mennyire szüksége van rám.

2017. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!