Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszene?

Nektek melyik név tetszene?

Figyelt kérdés
Papp a vezetéknév.Kislánynak eddig legjobban tetszik a Rebeka,Regina,Luca és Gréta.Kisfiúnak Vince és Botond.
2017. márc. 26. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nehez nevet valasztani, nemreg szembesultem en is vele.

A becezeseket vedd figyelembe! Rebi, Beki, Regi, Gina stb

Nekem szemely szerint nem tetszik se a Vince se a Botond, de nektek kell tetszenie.

2017. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Regina nagyon tetszik, a Gréta okés, Rebeka/Luca nem tetszik.

Se a Vince, se a Botond nem tetszik.

Ha muszáj választani, akkor: Regina és Botond.

2017. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Regina, Vince.
2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szívesen fogadom,ha Ti is ajánlotok nevet😉
2017. márc. 26. 14:51
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Botond nem szerencsés az összeolvadó mássalhangzók miatt. Így nehéz elmagyarázni, de mondd ki hangosan, hogy Papp Botond. Valószínűleg érezni fogod, miről beszélek. A "p" és a "b" hang úgymond párok: a "p" a zöngétlen, a "b" zöngés.
2017. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

A Gréta ronda név, de a Rebeka, Regina szép. A Lucát nem adnám, mivel a legtöbb országban férfinév.

A Vincét biztos nem adnám, mert vele túl atyásan hangzik a név.

2017. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

A lánynevek a Gréta kivételével tetszenek. Fiúneveknél egyik sem, de ha választanom kéne, akkor Botond.


Szerintem, ha 2 nevet is mertek adni, akkor Papp Regina Luca szép lenne. Vagy Rebeka Luca. :)

2017. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Luca és Botond tetszene, stílusban jól megy a vezetéknévvel, de utóbbinál tényleg akad a p-b. Ötletem még a Sarolta és a Lőrinc.
2017. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Rebeka és a Luca tetszik legjobban, a Regina kevésbé, fiúnévből egyik se nagyon, de ha választanom kéne inkább Vince. Gratulálok a babához! :)
2017. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Regina és Rebeka a kedvenceim közé tartozik.


Fiú névben ezek nem igazán tetszenek.

2017. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!