Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olaszországba születő kislány...

Olaszországba születő kislány babának melyik név tetszene jobban? Sorella vagy Carmela?

Figyelt kérdés
A második neve mindenképpen Rosa lesz, mert az univerzális, és a magyar nagyszülők is meg tudják jegyezni, a Sorella és Carmela közt viszont nem tudunk dönteni. A Carmela a párom anyukájának a neve, a Sorella viszont az én kedvencem.

2015. máj. 13. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Carmela.
2015. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sorella nekem azért furcsa mert az lánytestvérg jelent. Ezért Carmela.
2015. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem a Sorella ne legyen, érdekesen jönne ki néhány helyzetben, mert azt jelenti, hogy lánytestvér :) szóval inkább Carmela.
2015. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy ez problémát jelent...

Férjem nagy kedvence még a Silvana, de azt kizártam. Nektek hogy tetszik?

2015. máj. 13. 16:42
 5/24 anonim ***** válasza:
Carmela
2015. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi a vezetéknév? Én azzal nézném össze, hogy melyik passzol jobban.
2015. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mi is Olaszországban élünk, de én még nem hallottam a Sorella névről. Akkor inkább a Carmela. Jól hangzik az Angela Rosa, Maria Rosa, Anna Rosa is.
2015. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a Sorella valamiért jobban tetszik. És olyan jól hangzik az, hogy Sorella Rosa :) Mondjuk szerintem a legszebb olasz nevek ezek: Aurora, Beatrice, Giorgia. Persze, mivel nem Olaszországban élek, nem tudom, hogy ezek a nevek mennyire számítanak felkapottnak, vagy inkább öregesnek mostanság, mindenesetre nekem ezek mindig is tetszettek.

De a tieitek közül a Sorella tetszik nekem leginkább.

2015. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
csak képzeld el, hogy bemutatkozol, és az a neved, hogy "Kovács Nővér Róza" vagy "Nagy Húg Róza" szerintem a gyereknek is kellemetlen lenne egy idő után, ha az a neve, hogy lánytestvér..
2015. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Sorella tetszik jobban, de a jelentése innen megítélve tényleg problémás. Viszont ha Olaszországban fog élni, szerintem mindegy, hogy itt tetszik-e vagy nem. Michelle Hunziker-nek a lánya a Sole nevet kapta, ami Nap-ot jelent, szóval... Ha olasz lenne a kislányom, akkor én a Lucia vagy az Amata nevet adnám neki.
2015. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!