Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Monika nevrol mia velemenyetek...

Monika nevrol mia velemenyetek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

parimnak nagyon tetszik,(nem mondta miert), kislanyunknak szeretnem adni,nekem nem nagyon tetszik oszinten szolva.

Koszi


2017. márc. 27. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:

* mi a

Páromnak

2017. márc. 27. 10:02
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Sosem tetszett.
2017. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igy hivnak:)

Semleges.

41/N.


Ismerek tizeneves Mónikakat is.

2017. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan semleges. Nem csúnya, de elég gyakori. Nem adnám.
2017. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Parom meg pont avval ervelt hogy mostansag nem tucat nev,es nem gyakran adjak. Nem tudom nekem valahogy nem tetszik,mondtam is neki,o oda van erte. (Biztos volt valami nocskeje akit igy hivtak,es szerelmes volt bele,meg mikor fiatal volt) mar erre is gondoltam. Ket baratnoje volt,mondta is a nevuket,ja es hogy csak egyet szeretett,de az mar regen volt meg mikor gyerek volt. :0 szerintetek is tul hiztizek mar mindent igy a vegere?

36+3 hkm

2017. márc. 27. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem személyes "élmények" miatt nem tetszik. Egy Mónikát ismertem, de ő egy hisztérika volt. A másik meg a Mónika show, ami önkéntelenül is eszembe jut. De mondom ez privát vélemény, amúgy a név nem lenne rossz, és manapság nem is gyakori. De ha neked nem tetszik, akkor keressetek egy nevet, ami mindkettőtöknek jó, vagy legyen 2 neve, és a másikat te válaszd.
2017. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem tetszik. A becézései meg pláne nem.

De nem nevezném el egyikőnk exe után sem a közös gyerekeinket.

2017. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem a kedvencem, de még mindig jobb sok ma divatos névnél. A jelentése is szép. Nekem fontos ez is.
2017. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, szerintem csúnya.
2017. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy beképzelt pitsa volt barátnöm jut rola eszembe akivel majdnem félrekúrt az exem. Soha nem adnám.
2017. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!