Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni a védőnő, ha...

Mit tud csinálni a védőnő, ha összeveszek vele?

Figyelt kérdés

És pl a szemébe mondom, hogy szar védőnő, aki nagyon szarul végzi a munkáját?

És ha ő a vezető védőnő?



2017. márc. 27. 10:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Mond azt neki amit hallani akar.. Es ugy csinald ahogy a picinek jo.
2017. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
74%
Én az első évet kibírtam össze szorított szájjal, utána meg az az évi 1 alkalom amikor találkoztunk nem volt gáz. Mondjuk nekem mind1 volt,hogy mit mond,mert úgy csináltam mindent ahogy jónak láttam.
2017. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%
Abszolút az 1-es válastolót támogatom. A békés egymás mellett élés jegyében. :-)
2017. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Már 4 éves a fiam. Eddig nem volt vele különösebb gondom, mert semmit nem ér, de nem is keres, nem is hív. Fiam babakorában semmi hasznom nem volt belőle, minden infót máshonnan szereztem be. Most már csak évente 1x beszélünk, amikor hívom a státusz miatt.

Egy FB csoportban volt egy poszt, amihez egy másik anyukával hozzászóltunk, és ugyan nem neveztük meg, de leírtuk, hogy nagyon nem jó védőnő. Erre mindketten kaptunk tőle SMS-t. Én elég "fenyegető" hangnemben.

Meg nem ijedek tőle, nincs miért, csak kíváncsi vagyok, ha a szemébe is elmondom, amit minden anyuka gondol a körzetében, akkor azzal ő mit tud kezdeni...

2017. márc. 27. 10:54
 5/46 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a fenyego sms- t megmutatni a vezeto vedononek.

Ha tenykeg ilyen durva, akkor kovetkezmenye kell legyen.

2017. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
55%

5, írta, hogy ő a vezető védőnő. ...


A kérdésed és a hozzaszolasod két különböző helyzet, kérdező. A szemébe azt mondasz, amit akarsz, bár értelmesebb csak simán elsiklani afelett, ami neked nem tetszik, hiszen nem vagy köteles megfogadni a tanácsait.

Nyilvánosan lejáratni viszont nagy hiba, extrem esetben pert is indíthat ellened hitelrontas miatt.

2017. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Annyira nem durva:

"Statusra majd hívom majd elbeszélgetünk a gyermekről és ..,,...."


Ennyi.

És azt hiszem, ő a vezető védőnő.


Csak az a kérdés, hogy tud ő bármit tenni ellenem?

AMikor kb évente 1x látja a gyereket. Oviba jár a fiam, ott nincs rá panasz.


Van bármi eszköze ellenem a védőnőnek?

2017. márc. 27. 11:30
 8/46 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy már írtam, feljelentést tehet ellenérték hitelrontas miatt
2017. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
24%
Ellenérték. ... ellenetek akart lenni
2017. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
70%
Ha a szemébe mondod, akkor semmit. Ha nyilvánosan (Pl. FB), akkor feljelenthet rágalmazásért, vagy becsületsértésért (az a konkrét esettől függ, hogy melyik).
2017. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!