Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz itt egy...

Ha valaki feltesz itt egy olyan kérdést, ami nagyjából arról szól, hogy az illető nem akar gyereket, akkor miért jön a sok anyuka "téríteni", hogy márpedig meg fog változni a véleménye ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem akar, akkor nem akar és kész. Igen nyilván volt már olyanra is példa, hogy valaki nem akart és utána meggondolta magát, de sok esetben, aki kijelenti, hogy nem szeretne babát, az tényleg komolyan is gondolja.


A kérdést nem provokációnak vagy vitakezdeményezésnek szánom, mindössze érdekel a téma. Köszönöm a normális válaszokat.


2017. márc. 27. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

1. Mert ebben a témában olyanok vannak többségében, akiknek alapból minden gondolatuk a gyerekvállalás körül forog.

2. Mert az ilyen kérdéseket többségében nagyon fiatalok teszik fel, akiknek még tényleg változhat az álláspontja.

3. Ha valaki biztosan tudja, hogy nem akar gyereket, akkor minek tesz fel kérdést egyáltalán?

2017. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Miert kell minden nap egy gyereket nem akaros kerdes? Aki nem akar, nem szul, kit erdekel? Nekem attol nem lesz jobb vagy rosszabb, ha a netes Jucus nem akar gyereket, oszinten szolva lesza.rom.


En akkor szoktam kiigazitani valakit, ha 20 evesen kozli hogy o TUDJA hogy mi lesz 10-15 ev mulva. Akkor is csak annyival, hogy senki nem tudhatja biztosan az ilyesmit.

2017. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

"Ha valaki nem akar, akkor nem akar és kész"

Ez rendben is van, csak akkor minek tesz fel itt róla kérdést?

2017. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem akar gyereket, annak miert maniaja ez a kategoria...
2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez meg a másik dolog, hogy szerintem nem kéne más orrára kötni, hogy ki mit akar. Én mindig úgy voltam vele, hogy aki akar babát, az szüljön, aki meg nem, az ne szüljön. Ennyi. :)
2017. márc. 27. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert a legtöbb ilyen kérdést átlag 20 éves lányok teszik fel. És igen, nagyon nagy arányban jellemzően náluk ez változni fog.
2017. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ide írni egy ilyen kérdést olyan, mintha valaki bemenne egy tánctanfolyamra és közölné, hogy ő nem akar megtanulni táncolni. Akkor meg mi a lópikuláért megy oda???!!!! Minek hangoztatja egy olyan közegben, ahol rajta kívül mindenki más táncolni akar? Mit vár? Szerintem az ilyen kérdésekben benne van egy olyan késztetés, hogy azért a kérdezők nagyon is várják a "győzködést", mert maguk is bizonytalanok.
2017. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Pontosan hogy az ilyen embernek az a celja hogy vitát kezdjen. Ha en nem akarok gyereket akkor miért jönnek ilyen kérdéssel. Polgarpukkasztás az egész!

Ennyi.

2017. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Egy olyan nő akinek már van gyereke másképp látja a világot. A gyermeke az élete értelme. Pontosan tudja mekkora boldogság anyának lenni, akinek nincs fogalma sincs róla. Én nem akartam sose gyereket. A férjem miatt bevállaltam. Nem bántam meg! Imádom a gyerekem. Boldog vagyok h ő van. De megsúgom akkor is lehet tökéletes boldog életed ha nincs gyereked. Nekem nélküle is jó volt. De most h ő van, már nem elégednék meg a régi életemmel. Szóval én nem mondom senkinek h szüljön ha nem vágyik rá, mert úgyis lehet teljes az élete ha nincs gyereke! (Persze ha már van akkor úgy kerek az egész :) )
2017. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!