Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy normálisan...

Lehet olyan, hogy normálisan meg volt (pár napos késéssel, akár több hónapig) és mégis terhes az illető?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Tünetek vannak?
2009. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja történt egy "baleset" és utána majdnem 2 hetet késett.Aztán megjött,majd következő hónapba is megjött pár kevesebb ideig volt.Most késett 5 napot,de megjött.A teszt semmit se mutatott 1 hetet,bár este csináltam.És 2 hónapja úgy puffad a hasam egy kicsike kis kajától is.
2009. jún. 4. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete volt negatív a teszt, akkor szerintem nem vagy terhes. Csinálj még 1-2 tesztet (különbözőeket), és ha pozitív, akkor irány az orvos.
2009. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sehogy sem normális,szerintem ne tesztelgess hanem menj el dokihoz! Valami oka csak van egy vizsgálat meg nem árt és rá is jössz hogy mitől van ez nálad!
2009. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!