Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan randi élményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan randi élményed mikor azt érzeted hogy csak szexet akar az illető? Ha igen, hogyan reagáltál rá?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor kicsit mindig megleckéztetem az illetőt.
2017. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A randik 95%-ánál ez van.

'-es! Hogy leckézteted meg?

2017. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg normálisan viselkedik, és jól éreztem magam, addig nem zavar. Ha bunkó módon nyomult, (azért ez a ritkább), akkor otthagytam.

Egy dolog, hogy mit akar a pasi, azért mindenhez ketten kellünk. Egy-két kivételtől eltekintve ettől még kerestek, és akartak második randit is.

2017. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez általában nagyon gyorsan kiderül, sőt, már lehett,hogy a legelején, amikor megismerkedtek. Aki csak szexet akar nem is biztos,hogy eltitkolja ezt, ha mégis, a második, harmadik találkozásnál már kiderül.


Akár vevő is lehetsz rá ha hajlandó vagy, amennyiben nem, akkor pedig megmondod ezt Neki és lezárod.Én nem csapnék belőle perpatvart az biztos. Persze ha pofátlanul nyomul, ami már zavaró, akkor a pattintás egy kicsit "határozottabb".


Egyébként az is lehet,hogy először csak szexet akar, de megismer, aztán többet is szeretne...

2017. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És hogyan különböztetitek meg azt, aki szexet is akar? Tehát mondjuk volt egy pocsék kapcsolata, aminek a végén már nem volt szex, utána sem szállt virágról-virágra, hanem kb. fél évvel a szakítás után már normálisan randizik, de így kibukik belőle, meg célozgat rá, hogy nagyon hiányzik neki a dolog.


Mert van, aki azt mondja, hogy komoly kapcsolatot szeretne, közben meg csak szexre megy, és van, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne, de nem titkolt szándéka, hogy lefektetne. Mármint nyilván, ha valaki párkapcsolatot akar, azzal együtt jár a szex, de ezt így kihangsúlyozza és sokszor céloz rá viszonylag kulturáltan.

2017. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem onnan tudhatod, hogy aki csak szexet akar, az sokkal rámenősebben nyomul. elvégre nem fogja annyira érdekelni, hogy mit gondolsz róla, mert nem akar megismerni, nem érdekli a személyiséged, tehát nyugodtan nyomulhat olyan pofátlanul, amennyire csak tud. következménye nincs. max nem mész el vele, ő meg keres valakit aki igen.

ha kapcsolatot akar, akkor nem fogja erőltetni, ha látja hogy te nem vagy erre vevő. nem lesz neki fontosabb a pillanatnyi élvezet, egy éjszaka, mint egy komoly kapcsolat lehetősége, amire valóban vágyik. ezért nem fog eltűnni, ha nem fekszel le vele egyből, amikor neki ahhoz van kedve.

persze meg is játszhatja magát, de azért ennyi energiát nem nagyon fektet bele senki ebbe, ha meg igen, akkor így jártál. 100%-ig nem tudhatod, hogy a másiknak mik a szándékai.

2017. jan. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!