Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esetleg járt valaki úgy, hogy...

Esetleg járt valaki úgy, hogy rosszul számolták el a táppénzét?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az első táppénz utalást. Kevésnek találtam, így felhivtam az OEP-et. Kiderült, hogy a könyvelőm szeptember-októberi időszakra minimálbérre jelentett be, a bruttó bér helyett, ezmiatt kaptam kevesebbet. Hívtam főnököm, aki azt mondta, hogy elfelejtett szólni, de 1hónapja kb mikor ezt észrevette önellenőrzési javítást tett.

Esetleg járt valaki hasonló helyzetben? Mikor számolták át újra és utalták ki a többi táppénzt?

Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 28. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

nem kell jelezned sehol, az OEP megkapja az önellenőrzést, és jelez nekik a rendszer, hogy van dolgozó, akinek ebből az időszakból ellátás lett számolva és automatikusan korrigálnak.

Mondjuk az érdekel, hogy nem vetted észre (ne válaszolj, nyilván köze nincs a bérlapodnak ahhoz, amit kézbe kapsz)

2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!