Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő nevekről?

Figyelt kérdés

1.Zoltàn

2.Làszlò

3.Jòzsef

4.Bertalan

5.Gàbor

1.Erika

2.Evelin

3.Erzsèbet

4.Irma

5.Julianna

6.Gizella

7.Borbàla


2017. ápr. 3. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Gábor és az Evelin tetszik. A Gábort azért nem adnám, mert nagyon gyakori.

A többi nekem nem igazán tetszik, de nem is a legrosszabb kategória szerintem.

2017. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az Evelin kivételével mind úgy legalább 40 évvel ezelőtt élte fénykorát. Különösebben egyik sem tetszik, de nem azért, mert divatjamúlt, csak nem jön be. Nem tudnék közülük választani.
2017. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Szép, viselhető, normális nevek, végre. Jó ilyeneket olvasni.

kifejezetten tetszik:Gábor, Zoltán,Evelin, Borbála

2017. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zoltán, Julianna és Borbála tetszik. Mind listás volt nálunk is. A többi pozitív, de nem tartozik a kedvencek közé.


A mi kislányunk Júlia lesz. Többen megszóltak, hogy ódivatú név, de nem érdekel, nekünk tetszik és csak ez számít.

2017. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
A Zoltán és az Evelin nem rossz. A Borbála is elmegy. A többit nem adnám gyereknek. Kellemetlen és durva hangzásúak.
2017. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tetszin a Bertalan és a Julianna, jók a beceneveik is. A többi is klasszikus, ami kifejezetten nem tetszik az a Gizella és a József.
2017. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Zoltán,Gábor ésés Julianna tetszik ezek közül.
2017. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Zoltán, László, Gábor és a Julianna tetszik. Mi van akkor, ha ódivatú ? Inkább egy ilyen név, mint ha valami brazil sorozat szereplő vagy mesefigura lenne a gyerek. Attól hogy valami divatos, még nem biztos, hogy szép és jó, csak ezt diktálja a csordaszellem.
2017. ápr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik.
2017. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jafnrétti ***** válasza:

A fiúnevek közül egyik sem tetszik, és nem azért, mert már nem divatosak.


Na jó, a Zoltán meg a László igazából azért, mert irgalmatlanul gyakori a korosztályomban és a szüleim korosztályában, számomra ezek nagyon elcsépelt nevek.

A József soha nem tetszett, a Jóskától meg a falra mászom :D

Bertalan... nem tudok róla semmi negatívumot elmondani, csak nekem egyszerűen nem tetszik.

A Gábor név is olyan, ami sose volt a kedvencem, ráadásul nagyon kretén Gáborokkal hozott eddig össze a sors sajnos.


Erika: tiniként nagyon szerettem volna Erika (vagy Andrea) lenni, de ez is aaaaanyira ilyen 80-as, 90-es évek hangulatú név, nagyon gyakori, bár tény, hogy ma már nem szokták adni, feltehetően pont azért, mert a mostani kisbabás anyukák nagy része vagy Erika, vagy Erikák között élte le az életét :D

Evelin: nekem ez nyafka hisztikirálynő-név, bocsi.

Erzsébet: sose tetszett, szerintem nekem nem jönnek be az ilyen zs-betűt tartalmazó nevek. Nem beszélve arról, hogy az Erzsébetet Böbének becézik, ami szerintem olyan, mint egy böfögés.

Irma: na, ez viszont tetszik :) De csak a Kincskereső Pipitér c. könyv miatt szerettem meg, ott a főszereplő kislány Irma (Irmus), és nagyon csíptem, amilyen kis vagány lány :)

Julianna: szép szép, de mindenki Julizni fogja, ami meg már nekem annyira nem jön be.

Gizella: Gyerekkorom óta egy nagy tál sajtospogácsa jut eszembe erről a névről, biztos volt egyszer egy Gizi néni, aki sok pogácsát sütött :) De amúgy szerintem szép név.

Borbála: Szép, csak sok van belőle, és nem csak a felnőttek között, ez most is elég felkapott. De ezt még a saját gyerekemnek is el tudnám képzelni.

2017. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!