Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vitázzak ezen?...

Szerintetek vitázzak ezen? Érdemes?

Figyelt kérdés

válunk.

Eddig szépen, mindent meg tudtunk beszélni, kivéve a láthatást.

A férjem költözik, anyós üresen álló kétszobásába. (félévente tölt ott egy hetet)

Eddig azt beszéltük, hogy két-három hónapon belül elrendez mindent, és ottalhatnak a gyerekek.

Most már ferdít, hogy inkább majd csak ősszel vinné ottalvósra a gyerekeket, és akkoris csak egy napra.

Közben, mióta kitudódott a faluban, hogy válunk, apám egyik barátja ajánlott nekem munkát: kéthetente, hétvégén egész nap kint kéne lennem egy telepen, etetni a hízókat, éjjel meg felügyelni. (2-3X körbejárni este). Ezért kapnék alkalmanként 40ezret.

Amíg viszont nem viszi őket, ezt nem tudom csinálni.

Próbáltam normálisan megbeszélni vele, de nem hajlandó megérteni.

Már ott tartok, hogy bekeményítek, hogy "oké, akkor nem 30% a gyt, hanem több, és fizess szépen asszonytartást (járna)"

Mit tegyek?


2017. ápr. 4. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az asszonytartas kicsit meredek nekem.


A birosagon pedig meghatarozzatok a tobbit.

2017. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

A baj az, hogy nem te döntöd el hogy mennyi gyerektartást fizet. Te persze mondhatod, hogy mennyit kérsz és ha "jófej" oda is adja azt azösszeget. De ha nem akkor biróságon keresztül követleheted, de akkor sem biztos hogy megkapod azt amire számítasz!


Asszonytartás legjobb tudomásom szerint nincsen Magyarországon ! vagyis van de bizonyos kritériumoknak meg kell feleljen a helyzet. Pl. tartósan beteg asszony...

stb.

2017. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rokontartàs van.
2017. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gyesen vagyok, es falun nincs bolcsode.

A megegyezesunk szerinti gyerektartas a fizetese 24%a.

Azzal is megelegednek, ha lenne valami rendszer. De jelenleg az van hogy szerdan szol, hogy tulorazik-e. Max 2-3 honapig ez meg rendben is lenne, de osz vegeig nem.

2017. ápr. 4. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

esetleg nem tudsz arra a napra- estére megfogadni valakit? mondjuk ha egy 10est adsz, ott a faluban biztosan találsz jelentkezőt, akkor is 30 pluszban vagy.

Mit mond az apa, miért nem akarja előbb elvinni?

2017. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt elmagyaráztad exednek is? Hogy azért kellene a segítsége, hogy dolgozni tudj? Mekkorák a gyerekek?
2017. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!