Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 éve szoptatok. Menzesz...

1,5 éve szoptatok. Menzesz nincs viszont fáj a méhem. Vajon mitől?

Figyelt kérdés

Holnap megyek dokihoz de addig is hátha tud valaki valamit írni.


Másfél éves kisfiam igény szerint szopizik. Menzeszem nincs. Pár hónapja észre vettem h időnként fáj a méhem és folyasom is van. Átlátszó.

Először arra gondoltam h peteeresem van de mivel utána két héttel nem jött meg a menzesz elvetettem az ötletet.

Legközelebb mikor fájt arra gondoltam biztos akkor most akar megjönni...de semmi.

Azóta ez van h időnként fáj. Most is. Havi 2-3* biztos előfordul.

Vajon mitől lehet?


2017. ápr. 5. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fertőzés, ciszta, stb.
2017. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!mi volt a dokinál? Nekem is pont ez a bajom,nekem 21 hónapos a fiam,és ugyan ez van. :(
2017. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Képzeld el peteeres!

Azt mondta a doki h van úgy is ilyenkor h nem jön meg .

2017. ápr. 7. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan?még nem is hallottam ilyet.Na majd szerdán megyek én is orvoshoz,kiváncsi leszek mit fog mondani...
2017. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon meglepődtem. Főleg h igy fáj miatta. De inkább ez mint egy ciszta vagy ilyesmi.
2017. ápr. 8. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerdán voltam képzeld rákszűrésen,azt mondta az orvos,hogy amíg egyszer is szopizik a pici,addig normális,hogy nincs,sőt,még szoptatás abbahagyása után is idő míg beáll.Megnyugodtam,csütörtökön reggel meg évek után először megjött a mensim...Ráadásul brutálisan,és rá kellett jönnöm,hogy nem is hiányzott ez nekem. :D
2017. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!