Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti fizettek a nagyszülőknek...

Ti fizettek a nagyszülőknek alkalmi babyszittelésért?

Figyelt kérdés
Tehát nem rendszeresen, de ha mondjuk 1-2 havonta egyszer elmentek valahova, és papa/mama vigyáz rá, akkor fizettek érte?
2017. ápr. 8. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Bevásárolni szoktunk nekik, de ez a gyerekek előtt is megvolt.
2017. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Sose fizettem érte. Örömmel vigyáznak az unokára, de nem is lennének rászorulva
2017. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 piroska és a farkas ***** válasza:
78%
Dehogy fizetünk. Hasonlóképpen ő sem fizet, ha pl férjem felaprítja a tüzifát neki. Szép is lenne...
2017. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm ma mondta nekem, hogy ő fizet.

Csodalkoztam is, mivel együtt laknak, ugyanis az anyuka egyedülálló lett még mikor állapotos lett. Ma lett 4 éves a kisfiú, és valamelyik nap ment el anyuka randizni, vacsizni egy férfival, és mondta, hogy anyukájának fizetett a felügyeletért, mint mindig.

2017. ápr. 8. 19:55
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha amúgy is az anyjánál laknak, akkor szerintem jó, ha honorálja.
2017. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy, ők szokták kérni hogy vigyük őket többször mert imádnak unokázni.
2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Én az anyosommal, aposommal és a párommal élek egy házban, egy háztartásban. Közösen gondoskodunk mindenről, de ha el kell mennem és vigyázni kell a picire akkor örömmel vigyáznak rá. Sajna a párom csak hétvégente van itthon úgyhogy ha fontos teendőm van és a pici éppen alszik vagy nem lehet/nem érdemes oda vinni akkor vigyáznak rá.
2017. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy. Nálunk már azt szóvá teszik, ha pár napig nem látják a fiunk. Azért nem alszik ott oviban a fiunk, hogy délutánonként náluk lehessen. Apukám most nagyon beteg, kórházban van és csak azt sajnálja, hogy nem unokázhat. A nővérek annyira megsajnálták és látták rajta, hogy ez bántja, hogy elintézték, hogy bemehessen hozzá. Azt az örömöt az arcán, soha nem felejtem el.
2017. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem, soha egyik részről sem várták el-várják el a nagyszülők, hogy bármit is fizessük azért, hogy velük van a kisfiunk. Ők a nagyszülei a gyereknek, teljesen természetes, hogy ugyanúgy időt töltenek velük is a gyerekek.

Ettől függetlenül bármiben segítünk a nagyszülőknek, de nem amiatt, mert velük van a kisfiunk, hanem egyébként is.

2017. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Á, inkább még támogatnak is minket. De hallottam ilyenről, igaz ott egy telken laktak és a mama minden nap főzött. Én ezért biztos nem fogadnék el pénzt a helyében, de mindenkinek szíve joga..
2017. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!