Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyar vagyok, és lesz valami...

Magyar vagyok, és lesz valami bajom vagy a gyerekemmel valami baj, ha a leendő gyerekem apja arab származású lesz?

Figyelt kérdés

27/Nő

Olyanokra is gondolok, hogy nyelvek pl. beszéd a nagyszülőkkel, stb.



2017. ápr. 8. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Én javasolnám a Lányom nélkül soha c. könyvet tanulmányozni.
2017. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Nyelvi akadály nem lenne, általában ilyen helyzetben a gyerek mindkét nyelvet megtanulja, az anyuka és az apuka is csak a saját anyanyelvén beszél a gyerekhez.


Viszont erőteljes kulturális különbségek lesznek a férjed és te közted. Ami számodra lealacsonyító az számára természetes. Nagyon nagy szarban leszel, ha a házasságban jössz rá erre. Másrészről, ahogy az első válaszoló is említette, előállhat olyan helyzet, mint amiről a lányom nélkül soha c. könyv ír. Mi van, ha kimentek a szülőföldjére, megromlik köztetek a kapcsolat, haza akarsz jönni a gyerekkel, de ő nem enged, vagy csak a gyerek nélkül?

2017. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Rengeteget olvastam ebben a témában, szóval elég jártasnak mondanám magam. Engem főleg Szaúd-Arábia érdekelt, és természtesen a iszlám vallás, az arab emberek élete, kulturájuk.

Osztom az első kommentelő véleményét, ne csak azt az egy könyvet olvasd el, hanem olyan sokat amennyit bírsz.

Annak ellenére, h katolikus vagyok, nagy hatással van rám az iszlám, értem és megértem a vallásukat, a kulturájukat, hiszen a kereszténységgel egy tőről fakad. Sok vonatkozásban rokonszenvezek is az arabokkal.

DE: soha nem szülnék gyermeket egy arab férfinak.

2017. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy a többiek is írták! Soha nem szülnék egy arab férfinak.

A fátyol sikolya c. könyvet nagyon ajánlom.

2017. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Norman Bates ***** válasza:
25%

Ne legyetek mar ilyen rasszistak...

Parom Irakbol szarmazik, rendesen gyakorolja a vallasat etc. Rendes, joszivu ember, soha semmi lealacsonyito dolgot nem tapasztaltam. Jovo heten megyek vele Irakba meglatogatni a csaladjat, akikkel az elso perctol skypon rendszeresen beszelunk.

Nem ertem miert van tele mindenki ennyi eloitelettel...

2017. ápr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
5, akkor írj már élménybeszámolót,ha hazaérsz Irakból...ha hazaérsz!
2017. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Írj, kíváncsiak vagyunk :D
2017. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 5 kíváncsi leszek, egy ismerősöm is egy csendes, orvos irakihoz ment hozzá,míg Magyarországon voltak, ő is kiment vele Irakba 10 év után meglátogatni a Szülőket, akkor változott meg minden, 2 év után rengeteg pénzbe került mire a lány szülei haza tudták hozatni, "szöktetni", és ez igaz, soha nem szülnék gyereket arabnak, még szóba sem állnák arabbal.
2017. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Egyik tanárom mesélte anno, hogy a barátnője boldog házasságban, 2 gyerekkel szépen éldegélt itthon, aztán meglátodatták a párja családját... Csak azt nem tudta hogy a kedves férje nem kíván visszatérni. Onnan finoman szólva nem volt emberszámba véve, rá sem ismert az ő szerető férjére. Ha jól rémlik marha nehezen vissza tudott menekülni, de talán gyerekek nélkül
2017. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyunk rasszsiták, de ne menj vele Irakba. Gyerekkel meg pláne ne. Ott teljesen más törvények uralakodnak, nem fog tudni megvédeni senki, ha rossz fordulnak a dolgok. Szép dolog a szerelem és a bizalom, de hidd el, jobb félni, mint megijedni.

Kérdező! Már tehes vagy? vagy csak tervezed?

2017. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!