Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyar vagyok, és lesz valami...

Magyar vagyok, és lesz valami bajom vagy a gyerekemmel valami baj, ha a leendő gyerekem apja arab származású lesz?

Figyelt kérdés

27/Nő

Olyanokra is gondolok, hogy nyelvek pl. beszéd a nagyszülőkkel, stb.



2017. ápr. 8. 21:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
AKKOR ELERETTENTO PELDA VAGYOK. Van nalunk mar 2 gyerkoc a ferjem Iraki Kurdisztanbol szarmazik, nem egyszer voltunk mar kint a csaladbal felevente ki is megyunk egy kicsit hosszabb idore altalaban. Miota vannak gyerekek azota se volt soha semmi gond egyaltalan! Konyorgom Iran az ami nagyon visszamaradott ilyen szempontbol es nem kellene azt hinni hogy az osszes arab vilag olyan mint Bagdad ahol kenyeren ea vizen elnek. Erbil konkretan egy masodik Dubai, ha nevezhetem igy. A ferjem es a csaladja a legtisztelettudobb emberek a foldon, igen gyakorolja a ferjem a vallast de nem akarta soha ram eroltetni soha nem volt gond abbol ha en elobb akartam hazajonni Kurdisztanbol, nyugodtan johettem, GYEREKEKKEL EGYUTT IS! A lanyom nelkul soha egy irani ferfirol azol, es igen az irani ferfiak sajnos tenyleg ilyenek nekunk is van irani ismerosunk es a no tenyleg durva elnyomasban el... de nem mindenkinel van ez igy!
2018. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Norman Bates ***** válasza:
Utolso, parom is Kurdisztan Iraki reszebol szarmazik. Hadd tippeljek, Szulejmania/Darbandikan kornyeke? Meg lehet ismerik is egymast 😂😂
2018. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Irtam egy uzenetet! :)
2018. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!