Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leendő apukaként hogyan...

Leendő apukaként hogyan jelentenétek be a jó hírt a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Csakúgy mesélnétek róla a közvetlen kollégáknak, aztán úgyis elterjed, vagy bejelentenétek egy meetingen, ahogy az anyukák esetében? Nyilván annyira nem fontos hír egy férfi esetében, mint egy nőében, mert a munkahelyre nézve nem jelent akkora változást.
2016. jún. 9. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak akkor kell amikor mész arra az egy ket het szabira a párod szülese után mert ez jár apáknak nem tudom milyen jogcímen. Mert egy kollega megiscsak kollega nem várhato el hogy kényszeredetten egyutt örüljön veled pláne azt sem tudhatod van e akinek meg evek ota nem jön.

A közvetlenebb kollegáknak még oké de nagy bejelentésektol kimeld őket szerintem nem illik, egy nőnek meg muszáj.

2016. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Az én párom be sem jelentette, minek? Akkor derült ki mikor már 4hónapos volt itthon felhívták és sírt a háttérben. Egyébként én sem mondtam el, nettkonferenciákat tartok nem látszott a hasam, csak a főnököm tudta ő is már akkor mikor 7hónapos voltam, hogy tudjon intézkedni mikor szülni megyek...
2016. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk sem kürtöltek szét a leendő apukák. Amelyik kollégával jobb baráti viszonyban voltak, azoknak elmondtak amikor ugy alakult a beszédtéma, es így terjedt tovább a pletyka, így a végen mindenki megtudta. Pl a nők sokszor beszélnek a családról, gyerekekről, az ilyen témákba simán bele lehet szólni, hogy nemsokára nálatok is érkezik a baba. A többit mar csak a pletykás asszonyokra kell bízni. :-)
2016. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Én megyek vele Gyedre" ha nem, akkor sehogy.:)
2016. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel.


Nálunk bejelentette az egyik srác, en azt hittem azért mert o marad otthon. Kiderült h nem. Nagyon furcsa volt. Ugy őszintén kollégák, nem érdekel senkit(kivéve a szűkebb kört)

2016. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!