Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tenyleg onzo vagyok, vagy ez...

Tenyleg onzo vagyok, vagy ez normalis meg? Miert nem vagyom ra?

Figyelt kérdés

23eves vagyok,ket szakmam 3nyelvvizsgam van,az egyetemet abbahagytam,mert szamomra tok hulyesegnek foloslegesnek es haszontalannak tartottam amit ott tanitottak nekem(bolcsesz kar) elkezdtem egy ujabb tanfolyamot,nemsokara be is fejezem.

Szoval,egyaltalan nem vagyom gyerekre,arra hogy anya legyek,hogy szuljek. A baratnoim (19,20,22, evesek) mindegyiknek van egy vagy ket gyerekuk,ja,es a lassan 21eves epp terhes es ha talalkozunk pl.egy kavera,es beszelgetunk mindig felhozzak nekem ezt a temat hogy "jajj mikor jon mar a baba nalatok,mikor akartok gyereket"stb.szovegekkel. Nemelyik hozza magaval a kolykot/kolykoket is neha,fol-le,ide-oda szaladgalnak stb.elviselhetetlen szamomra,csak nem teszem soha szova persze,de minnel elobb igyekszem lerazni oket. Semleges valaszt szoktam adni a "baba temaban",hogy pl.majd egyszer ide er"stb. De amugy meg marhara nem foglalkoztat a tema,mar csak ettol a szotol is hogy "baba,baboca,"kiraz a hideg. Idetlen nagyon szamomra. Szeretek magamra adni,szep dolgokat venni magamnak,tanulni,stb. Egyaltalan nem akarom magam ronkretenni egy szulessel,ugy erzem nem tudnek ekkora aldozatot hozni egy ujszulott,csecsemo miatt,lemondani a dolgaimrol stb. Na meg a fajdalom resze is szules,9honap gyotrides,nagy has,rosszulletek stb. Rossz ember vagyok emiatt szerintetek?


2017. ápr. 9. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Csak éretlen, de nem kirívó.

A barátnőidnek is inkább még játékbaba kéne, nem igazi, mert ők se tűnnek érettnek. Sajnos az "ivarérett", csak ivarérett...

2017. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élsz?
2017. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Semmirol nem kesel le. Szulhetsz boven, ha majd eljon az ideje.

22 evesen tobb gyerek sem epp normalis...


Ha meg nem akarsz, nem szulsz.

2017. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

23 evesen en is igy voltam.

Sot, meg 30 evesen is!

Aztan megvaltozott, 34 evesen szultem.

Meg van 15-20 eved szulni.

2017. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen,a parommal elek,Nemetorszagban,o nem magyar egyebkent.

Szerencsere nem futtatja nekem a gyerektemat a parom,rendesen vedekezunk is. Sosem szakadt el egy ovszer sem.

2017. ápr. 9. 22:58
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

23 évesen én még tanulok bőven ráadásul kiráz a hideg a gyerekrktől. Nem bírom őket elviselni.

Nekem is vannak ilyen barátnőim akiknek 23 évesen 2 gyere is van..

Mindent megteszünk a babamentes évekért tabi, óvszer + spirál biztos ami biztos alapon. Párom 29 éves de sokszor olyan mint egy 4 éves :)

2017. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Parom.azert hál'egnek eleg komoly ferfi. 31eves. Komolyan vesszuk a dolgokat,szeretnenk jovot,biztos anyagai korulmenyeket,szep sajat hazat,meg egy autot ,utazgatni stb.aztan majd...talan...de akkor is csak egyetlen egyet. Nem tobbet. Nem akarom a huszas eveimet tonkretenni egy gyerekkel,az biztos.
2017. ápr. 9. 23:07
 8/22 A kérdező kommentje:
Foloslegesnek tartom hogy ezt elmagyarazzam (akar tobbszor is) a baratnoimnek,mert hat buta libak. Elittuk csak az van,hogy "jajj mert az oyan szep dolog,csodalatos,babaillat,baboca,pocaklako(a kedvencem falra tudnek maszni tole) stb.hulyesegek. Azt a baratja amint megtudta hogy terhes,lelecelt. Hat kinek a nyakan maradt terhesen az anyucijaen. Persze megtartottak,mert szektas csolatasu csalad.
2017. ápr. 9. 23:11
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Most nem azert de attol h nem szeretnel meg gyereket nem kell ugy irni h "kölykét" nem állatokról beszélünk, másik az h 23 évesen egyáltalán nem vagy elkésve . Majd jön egy érzés és akkor már te is utálni fogod ezt a kolyke kifejezest.. lenéző!! Unokanoveremnek 29evesen jott ez hszeretne.. belevágtak , lett és kész. Parod szeretne???:-)
2017. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Pontozz/atok le de Ilyen baratno sem kéne nekem , mint amilyen Te vagy! Buta libák?! Akkor miért is a bártnőid? Nem értelek.. akkor ne találkozz velük. Nekem sincs gyerekem, de minek utáljam es beszéljek így róluk emiatt? Sztem nem ok.. bár lehet, h alapból utálod a "kölyköket" !! Egyebkent nem minden anya meg kismama pocaklakózik stb.. en is szeretnék régóta de nem akar jönni. De sosem használtam ezeket a kifejezéseket. Ezektől én is falnak megyek..
2017. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!