Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Teodor...

Mi a véleményetek a Teodor névről?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"Fullmagyar"-verzióban , Tódorként nem tetszik, Teodorként viszont gyönyörűnek találom ezt a nevet, és nem is lóg ki annyira a magyar nevek sorából így sem, szóval nem is üti meg az embernek a fülét, hogy "Hí, ez külföldi név!!", szóval szerintem ez még magyar gyereknek is simán jó tud lenni, szerintem tök szép név, vállalható, én is adnám. Én egyébként Teodor névvel egy ilyen 16-23 éves vékony, jóindulatú, kellemes küllemű, okos, kedves srácot képzelek el. (De nem ismerek egyetlen Teodort sem, csak mondom, hogy milyen emberkére asszociálnék)
2017. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2017. ápr. 11. 16:51
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar megfelelője a Tivadar miért nem jó ? Nem egy külföldinek tetszik."


Érdekes, mikor a nevek külföldi jelentését elemezgeted és szólogatsz be érte, akkor nem igazán törődsz azzal hogy mi itt Magyarországon élünk, és nem az számít hogy külföldön mi van. Most hirtelen fontos, hogy magyarul hogy van az adott név, hisz magyarok vagyunk? :)

Komolyan lődd már le magad, irtó idegesítő vagy ezzel a tudálékosságoddal, kéretlen kötekedéseddel.

Amúgy hány éves vagy 15? Komolyan kérdeztem minden irónia nélkül :)

2017. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!