Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne ingyenes Baba-Mama...

Érdekelne ingyenes Baba-Mama Klub Kispesten?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elindítani egy klubot, érdeklődök jelentkezését várnánk. A hely megvan, csak kismamákat és gyerkőceiket várnánk korhatár nélkül. Jó lenne egy olyan hely ahol játszhatnak rossz időben is és nem kerül pénzbe.
2010. máj. 13. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hú, engem nagyon érdekelne és van még egy kismamatársam, akit így megkérdezés nélkül is tuti érdekel. :)

Hogy tudhatunk meg erről többet? Hol lenne ez Kispesten?

2010. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Most tervezzük egy másik anyukával (mindkettőnknek 14 hós a babája), hogy csinálunk egyet, mert ami van az nekünk nem jó időpontban van. Mi keddenként gondoltuk 13-15 h között mert a mi lurkóink még 2-szer alszanak napközben. Ady E-Kossuth u. sarkán lenne. Amint van 1-2 érdeklődő bele is vágunk. Szóval csak jelezd kérlek a babaklub.kispest@gmail.com e-mail címre. És ha lehet szólj az ismerős kismamáknak is.

2010. máj. 13. 13:38
 3/11 A kérdező kommentje:
De persze itt is jelezhetitek. :)
2010. máj. 13. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom, Kispesten lakom az Ady Endre út végénél a villamosvégállomásnál.
2010. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó. Akkor neked közel van. Arra gondoltunk, hogy keddenként lenne 13-15 h között, ha van rá érdeklődés.
2010. máj. 13. 16:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok: nekem is 14 hónapos a kisfiam :) az ismerősömé 16 hónapos, így még korban is teljesen jók vagyunk. :) Csak nekünk az időpont egyáltalán nem jó sajnos, mert már csak egyszer alszik a manócskám és pont ebben az időintervallumban. :( Azért írok majd a megadott e-mail címre, ha egyeztettem a másik kismamival, de esetleg fontoljatok meg légyszi egy másik időpontot.

Köszi!

2010. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnáljuk. Azért küldj egy e-mailt, hátha összehozzuk majd valahogy.
2010. máj. 13. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:

16:28

Nekem is ebéd után alszik 2-3 órát:-(((

2010. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én manóm 15 hónapos és déltől 3ig alszik:(

Kááár:(

2010. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

"Sajnos" nálunk még kétszer alszanak a lurók, ezért is jó nekünk ez az időpont. Viszont lehet hogy hamarosan ők is átállnak az egyszeri alvásra. Kérlek küldjetek nekünk e-mailt a babaklub.kispest@gmail.com-ra és ha változás van legalább tudunk jelezni.

Köszi

2010. máj. 14. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!