Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szükség lenne...

Szerintetek szükség lenne több férfi pedagógusra? Ti szívesen látnátok férfi óvodapedagógust?

Figyelt kérdés

Szerintetek van bármi negatív hatása a kisgyerekekre, de főleg a kisfiúkra, hogy az otthonon kívül nem találkoznak felnőtt férfiakkal, csak óvónénikkel?

Megbíznátok egy óvóbácsiban vagy máshogy tekintenétek rá, ugyebár többször volt a médiában, hogy a férfi pedagógus molesztálta a kisgyereket. Meg aztán ott vannak a kényes szituációk pl. gyerek a bácsi ölébe ül játék közben, vagy ha mondjuk egy kislány bepisil akkor az emberek nem néznék jó szemmel ha egy férfi rakná tisztába.

Szóval szerintetek jó hatással lenne a gyerekekre ha több óvóbácsi lenne?



2017. ápr. 11. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne rakhatna tisztába egy férfi egy kislányt? Apukák is szoktak pelusozni!

A bátyám kislányánál oviban volt óvobácsi szerintem szuper volt, teljesen máshogy viszonyulnak hozzá a gyerekek. Imádták!

És a fiuknak jót tesz h férgi is van a közelükben, mert sok az elvált család ahol az apuka nem foglalkozik eleget a gyerekkel.

2017. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Számomra a pedagógus és az óvodapedagógus között óriási különbség van.Ha az oviról van szó,nem gondolnám,hogy több férfira lenne szükség.Az iskolák tekintetében más a véleményem,ott jól jönne a határozott "férfierő".3 gyerekes anyuka
2017. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
általánosan a gyerekek az első 3 évet az anyjuk mellett töltik non stop...nagyobb a bizalmuk ezáltal a nőkben...nem mondom hogy kiakadnék egy férfi oviapun, de a gyerekek sokkal zárkózottabban kezdenék az óvodát, ebben biztos vagyok....a molesztálásra való hajlam meg lehet nőkben is, mondjuk ők kevésbé tudják testileg kiélni a vágyukát egy kisfiún, önmagában ezért nem zárkóznék el, de amíg nem bevett szokás a férfi óvodapedagógus, addig egy egy jelentkező láttán az ember nem is gondolna másra, mint hogy "na ez meg mit keres itt, ez a pedofil"...a védőnők között is van férfi amúgy úgy tudom, persze nem molesztalhat mert o a kollegak es az anyukak szeme elott dolgozik
2017. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

AZ unokám ovijában van egy "óvóbácsi" és ö a gyerekek kedvence, eszükbe sem jut fenntartással kezelni.

Szerintem teljesen mindegy, hogy nö vagy férfi a pedagógus, sokkal fontosabb a szakmai és emberi oldala.

2017. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Egy tünemény.

2017. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jafnrétti ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, ha több lenne, bölcsiben, oviban, iskolákban is. Nem szerencsés, hogy a gyerekeket csak nők nevelik szinte felsős korukig és férfiakkal alig találkoznak.
2017. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hu, az 5-os altal linkekt cikkben levo ovobacsi figyelmeert versenghetnek az egyedulallo, vagy elhanyagoltabb anyukak :)))) Kepzelem szegenytol hany fogadoorat kernek hetente :)

Nekem a pedagogus neme mindegy, a szemelyisege a donto.

2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Ki hogyan áll hozzá, a kérdés az:D

X es Y más véleményen lehet, tartsuk tiszteletben.

Nekem személy szerint pár alkalommal fura lenne, de ha kicsiknek tetszik, áldásom rá.

Manapság rengeteg nő dolgozok pl. katonaként, tűzoltókét tehát tipikus férfi szakmákban ha bele gondolnunk.

Érdekes, nekem ez soha nem volt fura, de fordítva elsőre az, pedig csak szimplán ugyan ez a "női katona" csak fordítva :D

2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jót tenne a szakmának, ha több férfi lenne.
2017. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!