Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet aközött összefüggés,...

Lehet aközött összefüggés, hogy 2 hete szedek fogamzásgátlót, és 1,5 hete folyamatosan fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Tudom nem teljesen ebbe a témába tartozik a kérdés,de hátha tud valaki segíteni...
2010. máj. 13. 13:41
 1/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló a problémám, kivéve hogy nekem akkor vannak elviselhetetlen migrénjeim, ha éppen nem szedem... szerdán abbahagyom, és vas. kezdődik, hétfőn megjön, csüt-ön elkezdem és utána nem fáj... Hiába váltottam nem használt, tesómnak dettó ugyanez van.

Én úgy gondolom lehet összefüggés.

2010. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Akkor jól éreztem,hogy emiatt is lehet...

Te amúgy milyet szedsz?

2010. máj. 13. 15:04
 3/6 anonim válasza:
Másfél évig Cypromixet, most egy fél éve gestomix 20at
2010. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mar jo par fajta fogamzasgatlot kiprobaltam es mindegyiktol fajt a fejem. Annyi idore mult el, ameg terhes voltam. :( Most a harmadik babamat varom.
2010. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyne!

Egyszer én is váltottam fogamzásgátlót (megszűnt az, amit szedtem) és amit kaptam helyette, attól pokoli rosszul voltam heteken át. De nem tudtam, hogy attól van, kb másfél hónap után világosított fel az orvos, hogy a gyógyszer benne a hibás - én már mindenre gondoltam közben.

Lehet, hogy a hormontartalma nem megfelelő, túl erős neked. Minél hamarabb menj vissza a nődokidhoz és kérj tanácsot tőle!


(nekem egyébként a Milligest-tel volt problémám)

2010. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,hát nem túl kecsegtető...

Az az igazság,hogy ráadásul én nem is tablettát szedek,hanem hormontartalmú spirálom van,aminek állítólag a legkisebb a hormontartalma... Szóval nem tudom mi lesz... :(

2010. máj. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!