Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek magas a hője...

Ha valakinek magas a hője minden esetben arra utalhat hogy babát vár? Nekem a mensim óta folyamatosan 37, 0 körül van sőt fentebb is ment már. De fogamzásgátlót szedek azért nem értem, hogy miért van ez:/ szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fogamzásgátló melléhatása
2010. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót nem tudom nem szedtem soha.Viszont nekem amikor negatív lett a tesztem,utána méregettem mindig reménykedve hogy hátha még is és mindig 37,3 körül volt..ezért csináltam még egy tesztet na az már pozitív lett.
2010. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem minden terhességnél magasabb a hő, és nem minden magasabb hőnél van terhesség,

nekem is magasabb, de én alapba ilyen vagyok, meg ha gyulladt a fogad pl attól is lehet, vagy arcüreg gyulladástól, kis háthától, hőleadástól, sima peteérésnél

2011. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!