Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szegedi Női Klinikán a vizsgál...

Szegedi Női Klinikán a vizsgálat hogy műkődik?

Figyelt kérdés

Gondolom bejelentkezek, majd elmegyek ahhoz az ajtóhoz ahol az orvos rendel. Mondhatom, hogy melyikhez szeretnék menni, ha párhuzamosan többen rendelnek? Szóban fognak szólítani vagy figyeljek, hogy ki után vagyok? Tényleg nincs az orvosnál bent UH? Arra külön el kell menni egy másik szobába és megvárni? Azt ki fogja kiértékelni, vissza kell menni az orvoshoz?

Köszönöm a segítséget! :)


2017. ápr. 11. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatra gondolsz konkrétan?
2017. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak egy cikluskövetèst szeretnék, sima nőgyógyászati vizsgálat.
2017. ápr. 11. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, de nekem általános nőgyógyászati vizsgálat kellene. Kell időpont?
2017. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én próbáltam őket hívni soha nem vették fel, majd azt hallottam hogy csak menni kell, nincs időpont, kivárod a sorod.
2017. ápr. 11. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ kihez szeretnél menni,mindenki más időpontban rendel,akik egész délelőtt bent vannak szerintem 3-an vagy 4en vannak de lehet rosszul tudom. Ambulancián a kis ablaknál bejelentkezel,mondják hanyas ajtónál fognak szólítani és leülsz a folyosón,majd várakozol,jó sokan vannak mindig. Ultrahang szerintem van valamelyik szobába,de pl engem a különálló uh-ba küldtek ott is ki kellett várnom a sorom,majd vissza a dokihoz az eredménnyel. Ennyit tudok hirtelen :) kihez szeretnél menni?
2017. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Iskander Atifhoz, én eddig mindig a vasasban voltam, ott találkoztam vele, hormonvizsgálatra küldött és jó lenne ha ő értékelné ki, meg uh- t szeretnék. Sajnos a vasasban nincs fix időpontja, amikor ő lenne.
2017. ápr. 11. 21:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy név szerint szólítanak?
2017. ápr. 11. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő a Vasasban rendel csak szerintem,ha jól emlékszem szerdán és csütörtökön,de ez most nem tuti. A klinikán őt nem találod meg,csak ha szülést vezet. Nagyon rendes doki :) név szerint szólítanak a klinikán igen.
2017. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a dokim eleve a klinikán rendel, így úgy volt, hogy megmondta, melyik nap menjek be és melyik asszisztenst keressem név szerint, aki levette a vért (cikluskövetésnél erre gondolsz, a vérvételesre, amikor ciklus elején, közepén vesznek vért?). De amúgy meg úgy van, hogy bejelentkezel a kisablaknál, mondod hogy miért jöttél, esetleg hogy ki küldött. Aztán bemész és vársz ott ahová mondták,hogy menj. Készülj olvasnivalóval, inni-ennivalóval, idegekkel...egyszer csak szólítanak. Az UH az két másik ajtónál van a bejelentkező ablak utáni folyosón balra, ott pedig majd szólítanak (ha előtte a másik ambulancián adnak "beutaló" papírt), de kérdezz rá, hogy a lelettel az ambulanciára menj vissza, vagy a saját orvosodhoz. Ha már megvagy az UH-val, akkor csak a leletet add be a nővérnek, ha kijön az ajtón
2017. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te jó ég ez ennyire bonyolult...

képzeljéteg, gondoltam elmegyek a vasasba és pont ott volt az Atif. :) nagyon boldog lettem, azt mondták a kartonozóba össze-vissza van, de ma elcsíptem. Fél órát vártam. Nagyon örültem.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. ápr. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!