Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kötelező a fogászati vizsgálat...

Kötelező a fogászati vizsgálat terhesen? Meg hogy mindenkép legyen onnan is pecsét?

Figyelt kérdés
Már annyi félét olvastam, hogy nem tudom kinek higgyek.. végülis nem tőle függ a támogatás, ahhoz 4 terhesgondozásos pecsét kell, akkor minek lenne kötelező?
2015. aug. 11. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, csak ajánlott. Nem kell pecsét.


Én nem mentem, mert előtte nem sokkal voltam, a kutyát nem érdekelte.

2015. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Harmadik terhessegem. Egyszer sem voltam es sosem volt gond belole.
2015. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sosem nézték, nem kérdezték.
2015. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, de a te érdeked, hogy ha esetleg a magzat a fogadból vonja ki a kálciumot, ne akkor derüljön ki, amikor már kirohadt a fog. Akkor már drága és fájdalmas lesz.
2015. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért mentem, mert kiesett egy tömés. Ha ez nem lett volna, nem mentem volna, hisz a teherbeesés előtt voltam éves szűrésen. Szerintem ne sajnáld azt a kis időt magadtól, ha rendben van a fogazatod, azért, mert úgyis csak megnéz, és pecsétel egyet, ha van lyukas fogad/fogköved, akkor meg azért, hogy ne rosszabbodjon a helyzet.
2015. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Csak azért jársz kontrollra, hogy megkapd a pénzt? Vagy a gyerek egészsége is fontos? Egy gyulladt fog okozhat korai vetélést vagy koraszülést is. El lehet sunnyogni akár a teljes terhesgondozást is, a minimum pecsétekre megkapod a lóvét, aztán kész. De akkor minek gyerek? Drága ám!
2015. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam mert sajnos rosszak a fogaim, de a kiskönyvet ezért nem utaztattam meg, nem lett kitöltve. Nem kell. Csak gyorsabban romlanak a fogak terhesség alatt és így nem árt, főleg ha olyan fogai vannak valakinek, mint nekem. :(
2015. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Képzeld nem a pecsétért járok gondozásra... istenem... csak az is szóba került az olvasottak alapján. Hogy azt is nézik, belekötöttek stb.. amúgy látom szépen le is pontoztak, nem én voltam, én nem szoktam. Igen, azt tudom sajnos hogy gyorsabban romlanak terhesség alatt, a biztonság kedvéért el fogok menni.

A többieknek köszönöm szépen.

2015. aug. 11. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pecsét. Nekem a védőnő említette, hogy akkor kellene menni fogorvoshoz. Mondtam neki, hogy terhesség előtt picivel tetettem rendbe a fogaimat és azóta is fokozottan ügyelek rájuk, mondta, hogy akkor ok, nem kell mennem. Csak figyelj a fokozott kalcium bevitelre, egyrészt a fogak/csontok miatt, másrészt, hogy ne legyenek lábgörcseid, azokat is kalcium hiány okozza és iszonyat tudnak fájni, főleg ha éjszaka erre ébredsz (tapasztalat).
2015. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!