Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Lassan 6 hónapja szoptatok, és Azalia fog. Gátlót szedek, és menzesz helyett csak barna folyásom van, ez normálus?

6 hetes kontroll után a dokim felírta, el is kezdtem szedni, majd rá 2 hétre megjött rendesen, ahogy az szokott.

Utána kimaradt másfél hónapot, és azóta 2x "jött" meg, de 2-3 napig tart, és kicsit bővebb barna folyás.

Azt mondta nőgyógyászom hogy előfordul az ilyen, és minden rendben. Járt valaki hasonló cipőben?

2017. ápr. 12. 09:03  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem Azalia mellett, 21 hónapja tartó szoptatással abszolút nincs mensim. De ha a dokid azt mondta, hogy ez így rendben van, akkor ne aggódj szerintem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. ápr. 12. 10:33 Privát üzenet
Szia,én is ebben a cipőben járok.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. ápr. 12. 14:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1,5 éve szoptatok. Menzesz nincs viszont fáj a méhem. Vajon mitől?
A terhességen kívűl mi okozhatja még a menzesz elmaradását?
Szülés után nektek változott a menzesz?
Ovuláció utáni menzesz szerű (elég enyhe) görcs mit jelent? Még nem éreztem ilyet?! Az ovulációm 3 napja volt.
Az lehet hogy a gyògyszertől nem jön meg? 4hònapja szűltem.
Azalia abbahagyása után kinek mikor jött meg először? Szoptattál még akkor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!