Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednétek 6 éves kislányoto...

Elengednétek 6 éves kislányotokat a friss jogsis 19 éves unokanővérével?

Figyelt kérdés

Családi wellness hétvége van kilátásban jövő héten Pesten. Húgom Pesten tanul,ott is laknak ketten a barátjával,szüleinké amúgy a lakás.

Kitalálta a kislányom,hogy mivel most itthon van a húgom(Kecskeméten),ezért amikor megy vissza Pestre kedden, ő is elmegy vele,hogy együtt legyenek pár napot a családi wellness hétvége előtt.

Na már most nekem nem azzal van a problémám,hogy a húgom nem tud vigyázni a lányomra,hanem hogy valami baleset éri őket,hiszen friss jogsis a húgom,és Kecskemét nincs olyan közel Pesthez..

Mit tegyek szerintetek? Elengedjem?

Egyébként nagyon szeretik egymást,húgom barátja is imádja a kislányunkat.


2017. ápr. 16. 22:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az exem 30 evesen tette le a jogsit.5.alkalommal sikerult neki a vezetes(mondjuk banalis hibakon csuszott el 4 szer)

Meg a kezeben sem volt a rendes jogsi,de mar vitte a gyerekeket a balatonra(8 es 6 evesek voltak)

Hat nem orultem,es nagyon feltettem oket.sik ideg voltam mig fel nem hivtak,hogy leertek.

De hat az apjuknak hiaba mondtam,hogy meg inkabb ne,inkabb levisszuk oket parommal,aztan lemegyunk ertunk.

Nem a kepessegeiben nem biztam,hanem egyszeruen rutintalan volt.

A hugod emelle meg fiatal is.vezethet o nagyon ovatosan,eleg ha hirtelen olyan dolog tornenik amire nem szamit.

Nem engednem,felajanlanam,hogy viszem vonattal,repulovel,barhogy.

2017. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2017. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Semmi esetre sem.
2017. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 1 évesva fiam, nem egyszer ment már a friss jogsis 18 éves öcsémmel. Én megbízok benne.
2017. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Már az sem vall felelősségérzésre hogy gyereket akar vinni ellenvetés nélkül
2017. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
BIZTOS HOGY NEM! ÉN is friss jogsis vagyok, és nem viszem az 1 éves lányomat, míg nincs olyan rutinom.
2017. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Beülnék vele egy próbakörre, hogy mennyire vezet biztosan. Ha úgy látnám, hogy megy neki, nem ijed meg minden másik autóstól, akkor elengedném. Máshogy nem.
2017. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az meg hagyjan, hogy tud vezetni ugy ahogy, de az kizart, hogy ha masik vezeto hibazik azt kivedje.
2017. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs meg rutinja, nem tudni, hogy reagalna eles helyzetben. Ha valami kisvarosban laknatok es ott helyben akarna elvinni valahova, meg talan oke, de ilyen nagy tavolsagra semmikeppen nem engednem. Par ev mulva, ha rutinosabb lesz, akkor mehetnek.
2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Én simán elengedném a lányomat a hugaimmal. Ők is elengedik a gyerekeket velem.
2017. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!