Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknél kisfiú (k)...

Anyukák, akiknél kisfiú (k) után született kislány: nektek mennyire sikerül lányosan öltöztetni a kislányotokat?

Figyelt kérdés

A kisfiunk három, a kislányunk fél éves.

Szeretném a kislányunkat lányosabban öltöztetni, de egyelőre nem nagyon megy. Eddig body és magas derekú, lábfejes nadrág volt mindig rajta, ez tetszik is, de 74-es méretben már nem lehet ilyeneket kapni.

A kérdésem: hogyan érdemes öltöztetni egy fél éves kislányt? Ti mit adtok rá? Egyáltalán lehet, érdemes már ilyen korban lányos ruhákat venni?

(Nem színben gondolom a lányost, hanem fazonban, pl. kis ruha harisnyával.)


2016. febr. 18. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés az lett volna, hogy mennyire tudjátok lányosan öltöztetni, de a "tudjátok" miatt nem engedte kiírni a kérdést a rendszer.
2016. febr. 18. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán ,lányos mintáju vagy szinü bady ,lányos mintáju harisnya nadrág ,1 évesen már ruhákban járt nyáron .néz szét. És találni fog egy csomo lányos kislány ruhát.
2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. ugynúgy öltöztettem, csak lányos ruhákba, ami leginkább csak színben meg mintában tért el a fiús ruháktól. Meg annyi, hogy a fiamnak sok kantáros nadrágja volt, a kislányra nem adtam ilyeneket.

De ilyen kicsinek a kis ruha harisnyával szerintem tök felesleges, meg nem is kényelmes. Lányom is kapott kis ruhát, de alig hordtuk őket, mert a mászásban csak akadályozta. Mire járt addigra meg kinőtte őket.

2016. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekunk ikreink vannak, egy kisfiu, egy kislany :) A kisfiam nagyobb, igy volt, h raadatam a azokat a bodykat a kislanyomra, amit a kisfiam mar kinott. En inkabb gyakorlatias vagyok, es nem veszek tullszoknyat, meg egyeb nagyon lanyos ruhakat, inkabb a kenyelemre figyelek. Meg amugy is nagy a csalad, es allandoan ruhakat adnak ajandekba :) Fazont illetoen van kis farmerje, kenyelmes felsoi, amik lanyosak, sok cicanadragja van, m az kenyelmes es olcso is, igy nem kell aggodnom, ha bepiszkolja. Ha megyunk vhova, akkor szoktam raadani kis ruhat is harisnyaval.
2016. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én féléves korában abszolút nem foglalkoztam ezzel a kérdéssel, azt adtam rá, ami a bátyjától maradt, pár lányosabb darabunk volt, amit ajándékba kaptunk. Emlékeim szerint bodyt hordott harisnyával meg melegítőket, kisruhát legfeljebb alkalomra adtam rá. Még 1 évesen is szívbaj nélkül levittem a játszóra autós melegítőben.

Nem lett tőle semmi baja, sőt. Most 4 éves, neki mindenből a rózsaszín kell, a kék bugyira épp ma közölte, hogy nem veszi fel, mert "fiús", tök mindegy, hogy közben ott figyel rajta a hercegnő... Mindene rózsaszín, mert neki az tetszik, meg Minnie egeres vagy hercegnős, eszem megáll tőle. :)

2016. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két fiú után született lányom, alig vártam, hogy csajosan öltöztethessem, de azért fél évesen még abszolút nem ez volt a mérvadó ruhaválasztáskor. Ugyanúgy bodyt adtam rá többnyire, mint a fiúkra, csak lányos színekben és mintákkal.


Később kezdtem el "csinosabb" ruhákat venni neki, amikor már járt. Otthon mászkáláshoz inkább a praktikum számítson szerintem.

2016. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor még várok a ruhákkal.

Holnap lesz fél éves és a nagyszülők rám bízták, hogy vegyek neki valamit a nevükben, amire szerintem szükség van. Végül három pár nadrággal tértem haza és ezért merült fel bennem ez e kérdés.

Eddig nagyrészt ő is a kisfiunk

ruháiban volt, egy-két új darabot vettünk csak neki.

Ráadásul én is elég fiúsan öltözködöm, így nehéz honnan ötletet merítenem...

2016. febr. 18. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Lanyos tipego
2016. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ruhával nekünk az volt a gond, h mászásnál "rálépett" a ruhájára és borulás volt belőle. Cuki csajos leggingseket, tunikákat vettem neki, csajos bodykat. Nyáron lányos póló és rövidnadrág, ebből is volt fodros szélű. Csini pediped cipőket kapott és zoknit.
2016. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!