Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok ha a gyermeke...

Hova fordulhatok ha a gyermekem apja két hetenként fenyeget a rendőrökkel, és ki is hívja? Ilyen viselkedéssel nem lehet láthatást biztosítani.

Figyelt kérdés
Két hetenként láthatási joga van, gyámügy dobálgat a bírósághoz. Már nem tudom hogy hogyan tudnék a kisfiammal nyugalomban élni?! Sürgős megoldás kellene mert nem hagy békén ráadásul a barátnője is benne van.Ma a rendőrök mint a kutyával úgy beszéltek velem mert betegen nem adtam oda a kisfiamat.
2017. ápr. 17. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Uj pert inditanék a kizárolagos felügyeleti jogért, a rendőrök is vigyázban állva beszélnének pláne ugyvéd jelenlétében.

Azért csinálja mert megteheti.

2017. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tiszta. Ha te nem biztosítod a bíróság által megítélt láthatást, ő perelhet téged, s nem fordítva.


Ugyanakkor ha úgy látod, nem alkalmas, hogy elvigye a gyersket, kezdeményezd alaposan indokolva a felügyelt láthatást a gyámügyön!

2017. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyámügyön voltam, ők nem foglalkoznak vele. De már írtam
2017. ápr. 17. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Most nem adtad oda a kisfiadat aki az ő kisfia is, de ezek szerint ez nem az első eset.

Miért?

2017. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemrég történt nálunk egy eset, amikor is az anya elengedte a gyerekeket láthatásra, hazajöttek és rá kettő napra, amikor ment haza a munkából, akkor a beteg lelkű apuka rendőrökkel várta a kapuban, mondván nem engedi hozzá a gyerekeket. Gyámügyes is ott volt, ki lett hívva.

A legújabb törvények szerint azonnal ugrani kell, ha egy elmebeteg bejelentést tesz, még akkor is, ha nem igaz.

Apukának semmi baja nem lett a hazugságtól, a rendőrök nem vonták kérdőre, a gyámügyes pedig nem csinált semmit. Úgyhogy kérdező neked is csak azt tudom mondani, hogy te is vidd bíróságra az ügyet. Ha pedig jön a láthatás, akkor azt fényképezd, hogy legyen nyoma minden esetben.

2017. ápr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta már minden elvitelt videózok mivel nincsen tanúm és az apuka letegadja az elvitelt utána pedig bemegy jelenteni a gyámügyre hogy nem adtam oda és megbüntetnek. Volt rá példa. A legelső. Csak amikor megszületett a bírósági ítélet nem gondoltam volna hogy testőrt is fogadnom kell meg hogy videóznom kell a saját érdekemben. Meg senki sem tájékoztatott hogy mire kell vigyáznom. Nekem jogaim nincsenek
2017. ápr. 18. 06:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kívánom senkinek hogy hasonló esete legyen. Természetesen a végsőkig elmegyek az érdekünkben. Ha valaki nem tudná a beteg gyermeket nem viheti el az apa sőt nem is bizonyosodhat meg róla. De azért kihívta a rendőröket hogy engem számon kérjenek. Sőt megalázóan viselkedtek .Azért a biztonság kedvéért rögzítettem mindent amikor a rendőr látta a kezembe a telefont egyből kapcsolt. Szóval ezt sem fogom annyiban hagyni hogy akárki ordibáljon velem.
2017. ápr. 18. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2017. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!