Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apuka neveli a gyermeket neki...

Apuka neveli a gyermeket neki ítélte a bíróság a gyermek fogyatékos. Mi párkapcsolatban éltünk de már nem, és apuka volt mikor a gyermekkel úgy bánt hogy szegény gyerek se sírni se semmit nem mert a félelemtől. Hova fordulhatok panaszommal tanúim is?

Figyelt kérdés
Példa hogy apuka adott a lányának egy pofont és az ajtó félfa adta a másikat,vagy hajánál fogva emelte fel és elmondta a jógait a lányának aki nem tudat miről lehetett szó mert közép súlyos fogyatékos.Nem szólhattam bele a gyereke nevelésébe.
2012. dec. 9. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhatósághoz fordulhatsz ilyen esetben, esetleg, ha bűncselekmény történik (bántalmazás), akkor a rendőrséghez.
2012. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szabad tudni, miért ítélték a gyereket az apának??
2012. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Már miért ne ítélhetnének apának bármiféle különleges ok nélkül is? Rengetegszer megteszik.

Egymilliószor leírtuk már többen is, hogy már rég nem úgy van, hogy "anyának, hacsak az nem alkoholista, prostituált, vagy drogos."

2012. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

A l*faszt nem úgy van. :D

A családban példa is volt erre..

2012. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
95%
Miért csak most akarsz ez ügyben valamit tenni,kedves kérdező? Amíg együtt éltetek addig miért hagytad?Elnézést a kérdésért.Egyébként gyámhatóság és rendőrség ha testi bántalmazás is van
2012. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

4-es, te szerencsétlen! Milyen példa!?

Ügyvédjelölt vagyok, ezerszer látom, hogy apának ítélnek.

Plusz minket is apukánk nevelt fel, és nem, anyukánk egyik sem a fent felsoroltak közül.

Oda ítélnek gyereket, ahol jobb körülmények vannak, minden szempontból, a gyerek érdekeit abszolút figyelembe véve. Más kérdés, hogy nyilván van olyan helyzet, mint ami a kérdésben szerepel, az ilyet meg kell oldani (akkor is, ha anyánál van ilyen, amire szintén van példa!).

Szóval ne okoskodj itt olyasmiről, amiről fogalmad sincsen!

2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak bízni merek benne, hogy nem Te vagy az édesanyja! Azért ez, hogy nem szólhattam bele a gyermeknevelésbe...Ha nekem lenne egy fogyatékos gyermekem aki még több védelemre és szeretetre szorul mint egy egészséges gyermek, nincs az a bíróság aki megállíthatna abban, hogy kiálljak érte és megvédjem!!
2012. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a kérdező az "apuka" élettársa volt, akinek az előző kapcsolatából született ez a fogyatékos lány, akit az apa nevelt.

Nekem is ez volt az első kérdésem magamban, vajon miért nem akkor lépett és tett valamit a kérdező (a tanúkkal együtt), amikor még együtt élt a férfivel?

Amúgy már leírták: gyámhivatal, rendőrség, ahová lehet fordulni.

2012. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!