Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a Bálint Merse...

Mi a vélemény a Bálint Merse névről így együtt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
pl Kiskovácsi Bálint Merse ; nálam nem tűnik úgy, mint valaki írta, hogy számára olyan hatású lenne, minthogyha két vezetékneve lenne, egy elöl, s egy másik hátul. A Merse név nekem nem tetszik, de úgyis Bálintnak fogjátok szólítani, arra tippelnék. Ha tetszik nektek mindkettő, akkor nyugodtan adjátok egyben. Szerintem teljesen vállalható név. Tót Bálint Merse. Szerintem nem "kétvezetékneves"-hatású. Úgyis csak második névnek megy, ha nektek meg tetszik, szerintem senkit nem fog ott zavarni. Ja de, várjál , mégis; most mondtam ki először; a t meg az m zavarók egymás után, túl nagy a váltás közöttük az artikulációban, a szájmozgásban. Ott amiatt mégis zavaró lenne; bocsi. Most próbálgatom, hogy pl Bálint Mátyás, akkor az e miatt sem annyira kellemes, mert az magas magánhangzó, pl Mátyással kevésbé lenne zavaró; de még úgy is egy kicsikét a t és az m találkozásánál. Szóval mégse lenne talán full nyerő párosítás ezt a kettő nevet így adni. Fordítva meg még túl furán is hangozna, ha felcserélnénk a sorrendet. :S
2017. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem tiszta, hogy most a Bálint a vezetéknév vagy az első keresztnév.

Ha vezetéknév akkor nem a Mersét adnám hozzá. Ha első keresztnév akkor elmegy de kérdés hogy a vezetéknévhez passzol-e.

2017. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. A gyermekemnek adnám ugyan, de ettől függetlenül teccik.
2017. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy Merse? Valami járvány?
2018. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!