Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik az Ágnes Anna név...

Tetszik az Ágnes Anna név (együtt), vagy az Agnéta?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

nekem személy szerint egyik se tetszik, mármint a gyerekemnek nem adnám ezeket a neveket :)

Agnétát még nem is hallottam

2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Agneta olyan mint egy betegseg vagy egy gyogyszer de az Anna szep. Agnes se csunya de nekem semmilyen. De me az szamitson hogy 8-14 netes valaszolo mit mond, tartsd ennel tobbre magad.
2017. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Agnes siman.
2017. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Egyik sem tetszik. Külön-külön sem.
2017. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Az Agnétát úgy kell ejteni, ahogy le van írva, magyarosan? Mert szerintem kimondottan csúnya. Olaszosan tetszene, Ánnyétá kiejtéssel, de magyar szülők csak magyar írás szerint adhatnak nevet, pl. Dzsennifer, ha egyáltalán engedélyezett a választott név.

Külföli írásmóddal csak akkor lehet, ha valamelyik szülő külföldi.

2017. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Ágnes Anna jobban tetszik
2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ágnes tetszik,Anna nem.Együtt nem hangzik jól.
2017. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az Anna név csak külön tetszik. Az Ágnes nem igazán. Az Agnétáról pedig most hallok először. De ha neked tetszik az Anna Ágnes egyben vagy külön, és az Agnéta is, akkor nevezd el úgy a lányodat. Mások negatív véleményére meg ne adjál. Ha neked tetszenek, akkor add.! 😊 tovább boldog babavárást! 😊 (ha azért kérdezed, mert most születik meg a gyereked!
2017. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
További*
2017. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kompromisszumként az Ágotát javaslom.
2017. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!