Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mennyi idő után...

Anyukák, ti mennyi idő után voltatok együtt először párotokkal szülés után?

Figyelt kérdés
ki kezdeményezett? ti mondtátok először, h oké, mostmár készen álltok? vagy párotok "próbálkozott be"? én már teljesen kétségbe vagyok esve, régóta akarom, kívánom, mondtam is neki, de még semmi. mikor felhoztam, azt kérdezte, h visszaállt-e már minden, mondtam h igen, az orvos is rendben talált, de semmi. emellett az önbizalmam sem a régi, tele vagyok csíkokkal, a hasam hatalmas maradt, nem könnyű túltenni magamat ezeken, és még ő is olyan, mintha nem akarná, mintha nem kívánna...
2017. febr. 27. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mindharomszor hat het mulva.


Kolcsonos volt:)

2017. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Hat parom puhatolodzott nalam. Nagyon kivantuk mar egymast. De mondtam Neki h a 6hetes kontroll utan visszatèrünk erre. Aztan ott a doki azt mondta a hegem miatt sokkal jobb Lenne ha varnank 2-3hetet mèg, es akkoris csak finoman, fokozatosan, es ritkàn. Szval mi eloszor 8-9het utan voltunk egyutt de mar nagyon kivantuk. Es jo is volt. Pedig fèltem h gond lesz. Hat nem volt. :)

Sajnos csak heti 3szor sikerul csinalnunk azota is ugye a gyerek miatt. De kihasznalunk mindenkit delutant vagy estèt.

2017. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezted Tole h miert nem kivan? Mert valami van.:(
2017. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Közvetlenül a hethetes kontroll után. Én már korábban gyógyultnak éreztem magam, de megvártuk az orvosi szakvéleményt. Rendben talált, úgyhogy kölcsönös indíttatásra lett meg az első alkalom. Féltem hogy fájni fog, de nem, egyáltalán.
2017. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mint az elsőnél, és semmi gondunk nem volt.
2017. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
7 hét után. Ő is akarta és én is, bár én féltem tőle, így húztam is volna. De közben meg kívántam. Beszéljetek róla. Nagyon fontos a kommunikáció.
2017. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Mindkét császárom után a hathetes kontroll estéjén egymásnak estünk (persze, finoman, gyengéden). Én sem voltam még akkor kibékülve a külsőmmel, nehezen ment vissza a hasam, volt rajtam jó pár kiló felesleg, és a melleim olyanok voltak, mint két tejes tömlő, szépek voltak, nagyok, de annyira televoltak tejjel, hogy enyhe érintésre spricceltek, úgyhogy jó szolgálatot tett a melltartóbetét. És még ezen körülmények ellenére is nagyon kívánt a férjem, mindketten kívántuk.

Talán fél a férjed, hogy nem élvezné annyira így, hogy megváltozott a tested? Lehet, hogy blokkolják a félelmei, de nem akar megbántani téged, inkább még tolja egy kicsit a témát. Kérdezz rá, beszélgess vele! Mindketten máshogyan reagáltok le egy ekkora változást, amit egy baba születése jelent.

2017. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónappal utána, már nem emlékszem ki kezdte
2017. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vékony alkat vagyok alapból, a hasam egy hónap múlva már a régi volt. Csíkok sem lettek rajta, bár olyan hatalmas pocakom se volt.

6 hetes kontrollon minden rendben volt. Írattam a dokival fogamzásgátlót. Vártunk még 2-3 hetet vele. Megbeszéltük, hogy még várunk, mert természetesen szültem, és hiába volt minden rendben a kontrollon, én még nem éreztem 100%-nak magam ott lent.


Egyébként ne szégyeld magad, a csíkok, és a nagyobb pocakod miatt, hisz lett egy gyermeketek. A striákon tudsz halványítani, krémmel. A pocak pedig egy idő után visszaáll a régi formájába. Ha nem, akkor egy picit rátornázol ha úgy van időd, energiád.

Lehet, hogy a párodnak még egy kis időre van szüksége. Beszéljetek. Ha később, idővel sem akar a régi lenni a kapcsolat akkor ne féljetek segítséget kérni!


Kitartás!🙂

2017. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hét után. Már terveztük, ment a visszaszámlálás. Nem volt vészes de azért nagyon jónak se mondanám. Viszont így 4 hónap utàn szuperjó. Nekem sokkal jobb mint a szülés előtt, neki sztem ugyanolyan jó. Sztem kezdeményezz!!! Lehet ő még kicsit tart tőle, de biztos nem bánná a dolgot. A csíkokkal nem tudsz mit csinálni de sokat tehetsz azért h jobban nézz ki! Csak csíkok vannak v sok súlyfelesleg? Szép fokozatosan majd visszaáll a régi rend de a szexet minél előbb kezdjétek el, elsőre nem mindig jó, be kell jàratni megint :) sok sikert.
2017. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!