Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha sokat stresszelek akkor...

Ha sokat stresszelek akkor elvetelhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan stresszelek. Sokszor felesleges dolgokon is.

Pánik beteg vagyok szerintem sokszor faj a "szivem" is, orvoshoz eddig még nem fordultam de valoszinu beteg vagyok mert apamnak is ez a betegsege es az ő unokatestverenek is.

Sokat idegeskedek hogy milesz ha megszuletik stb.

Felek hogy elfog menni tolem


2017. ápr. 25. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen siman.

De ha beteg vagy,nem is kene szulnod.

2017. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia..Nàlam is ez van.Plusz a férjemmel pàr hete nagyon rossz a kapcsolatunk.Én is pànikbeteg vagyok...Nem tudom,h lesz...
2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szulesre gondolni se merek hogy mi lesz...nem tudom
2017. ápr. 25. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus és kardiológus, minél gyorsabban! Nem csak a babát vesztheted el, te is belehalhatsz.
2017. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jafnrétti ***** válasza:

Ha csak "simán" sokat stresszelnél, arra azt mondanám, hogy ha emiatt elmegy a baba, akkor ott más gond is volt, csak nem derült ki. De persze, okozhat vetélést a sok stressz, ami ugye elkerülhető lenne nyugodt életmóddal, még akkor is, ha emellett valami más probléma is fennáll.


De nálad nem csak erről van szó, hiszen nagy valószínűséggel pánikbeteg vagy, ezzel sürgősen fordulj orvoshoz.

2017. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!